Wpis z mikrobloga

@oldspiceedit: jak tylko do kodowania to w zasadzie każdy 34 zakrzywiony będzie dawał radę. Do 2k masz np Xiaomi, Huawei czy gigabyte które w kółko są w promocjach. Sam dorwałem Huaweia 34 w wersji bez głośnika za mniej niż 1800 w listopadzie.
  • Odpowiedz
@oldspiceedit: ja korzystam z xiaomi 34 mi gaming, kodzi sie spoko, wielki rozmiar i >100hz swietnie sie skleja, z bliska widac siatke pixeli + kolory takie se w porownaniu do retiny.Jakbym go nie uzywal tez do grania to bralbym cos co juz ma zakrzywione 4k zamiast uwqhd + ladowanie lapka przez thunderbolt no ale to moze kiedys jak uda mi sie upolowac jakiegos rtx3080 do blaszaka w co watpie
  • Odpowiedz
@oldspiceedit: te 1ms w rzeczywistości daje zupełnie inną wartość. Każdy producent mierzy jak mu pasuje. Ja kupiłem 34" od LG z uchwytem ergo - spoko uchwyt kosmos. Czaiłem się na xiaomi bo 144 hz. W free sync tu mam 75hz - wcześniej 24" 144hz. Gram mało raz w tygnodniu może. Co z tego jak odpalę 34" w full na full rozdzielce i mam 80 fps na 2070 super :) także i
  • Odpowiedz
@oldspiceedit: przyłączam się do Mirka powyżej 5120x1440 w 49 calach pięknie dzieli się na 3-4 obszary. Krzywa 1000r pozwala to ogarnąć na raz wzrokiem. Jak spróbujesz to nie będziesz chciał wracać do mniejszych. Co prawda budżet bardzo nie ten ale z drugiej strony kosztuje tyle co 2 przyzwoite monitory 1440p 27 cali więc w normie.
  • Odpowiedz