Wpis z mikrobloga

Rok temu na jesień zamawiałem węgiel. Za 3 tony zapłaciłem 1980 zł.
W tym roku kupiłem wcześniej, we wrześniu, równiez trzy tony tego samego gatunku. Zapłaciłem 2400 zł.
Dzisiaj będąc w kotłowni, stwierdziłem, że pod koniec stycznia zabraknie opału, więc pojechałem na skład i zamówiłem kolejne 3 tony, tego samego gatunku jak zwykle. Zapłaciłem 3480 zł.

Dziękuje Pan PiS.

#zalesie #bekazpisu ##!$%@?
  • 89
pelet, będzie ekologicznie mówili... 80% droższe niż sezon temu


@puszka: kto cię oszukał że ekologia = ekonomia? ;) i to nie koniec, prąd pójdzie do góry to pellet też ;)
ciekawe kto te Twoje 1500 więcej zgarnął? Koszt wydobycia wzrósł nagle?


@SSDH: ceny na kopalni tak nie szaleją, ale możesz kupić max 5 ton i stoisz w kolejce kilka dni, bo wpuszczają tylko ileś tam samochodów dziennie. Obok u handlarza który miał zakontraktowane już ceny 1000+ ale wjeżdżasz i sypiesz ile chcesz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rzeznia22: @foneswein: @Nyarp: @bartekppp: zapraszam do współpracy. Mam 7 ton w styczniu na praktycznie każdy sort węgla z kopalni pgg. Niestety cena niższa niż 900zl nie będzie bo po tyle kupują koniki. Trzeba mieć tylko swój transport. W sumie za tą cenę mogę mieć i 20ton (od chłopaków z oddziału) wszystko legal. Węgla na kopalni nie ma dla osób z zewnątrz nawet nie dzwońcie bo widzę co się
Ja się spodziewałem podwyżek i wiedziałem do czego pisowcy doprowadzą, ale żeby tak #!$%@? nagle i tak drastycznie to jest szok. I to wszędzie, w każdej branży. A to może być dopiero początek co najgorsze.


@rzeznia22: To nie jest tak, że PiS rządzi od roku, teraz najzwyczajniej szambo wybiło, a zapełniało się cały okres urzędowania tych komunistów.