Wpis z mikrobloga

Jakie są zadania/założenia na mid i end game? Wiem i rozumiem, ze każdy gra jak chce i tworzy swoją historię ale... ma sie już sprawnie działająca kolonie, jest energia, jedzenie, materiały, surowce, 6-7-8 kolonistów, kill box działa i zagrożenia nie dostają się do bazy... co dalej?
#rimworld
  • 21
@KromkaMistrz: z tego co kojarzę jak kiedyś grałem to albo budowało się statek kosmiczny i odlatywało, albo docierało do wyznaczonego miejsca na mapie. Teraz może dodali jakieś inne zakończenia jeszcze, nie wiem bo dawno nie grałem.
zagrożenia nie dostają się do bazy


@KromkaMistrz: nie ma takich zagrożeń, które by się nie dostały. Im dłużej grasz tym rajdy np mechanoidow są coraz mocniejsze. Jak na początku spadał jeden kosiarz, tak teraz ląduje czasem łącznie z 30 sztuk. Jest to duże wyzwanie nawet dla uzbrojonej po zęby kolonii z najbardziej zaawansowaną militarną technologią.

Jak grasz na Randym to możesz mieć mnóstwo losowych zjawisk : epoka lodowcowa, ocieplenie, zaćmienie, opad
@KromkaMistrz: no masz jako endgame do zbudowania statek aby uciec i wtedy masz credits screen. jak to zrobisz to instalujesz SoS2 (save our ship) i masz tak na prawde drugą grę w grze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@KromkaMistrz: tajga jest zajebista. ice sheet to juz hardcore ( ͡° ͜ʖ ͡°) do tego instalacja nawet pomniejszych modów kompletnie zmienia rozgrywkę bez rozwalenia balansu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KromkaMistrz: elektrykę rób w ścianach to będzie ładniej wyglądać xd

Nie rób tyle drzwi do lodówki bo i tak wejdą przez klimatyzator który zniszczą szybciej, a podwójne drzwi mocno spowalniają
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KromkaMistrz: ja zawsze budowałem połączone w formie domu, wtedy z lodówki bezpośrednio do kuchni i jadalni, żeby najmniej czasu marnować

A czy temperatura tak spada to nie wiem, raczej specjalnego znaczenia to nie ma