Wpis z mikrobloga

@villager: Czemu jie przepadasz za toptalem?


@yggdrasil: mam do nich uraz odkąd stwierdzili że nie mogę tam pracować jeśli nie zgodzę się na świecenie swoją mordą na ich stronie internetowej i mnie wywalili z procesu przez to xd
@yggdrasil: no i ogólnie korzyści z toptala raczej nieproporcjonalne do włożonego wysiłku i czasu w rekrutacje, chociaz pewnie i tak warto rozwazyc jesli ktos trafia ostatnio na przestoje miedzy jednym kontraktem a kolejnym to warto dywersyfikowac
@villager: No tak zasada jest taka, ze musisz być na stronie.
Model biznesowy jak to w kontraktorni, nie każdemu odpowiada. Praca w każdej kontraktorni to konflikt interesów.
Co do korzyści to chociazby bardzo fajny Slack, na którym siedzą kuma i ludzie oraz finansowanie certów to rzecz warta rozważenia. :)

Myślałem, ze pracowałeś przez toptala, ze ci nie psuje, ale widzę, ze Twoja opinia jest oparta na domysłach i opowieściach. :)
Oczywiście
@villager: Jest wolny rynek, prywatna firma chce Twojego zdjęcia to albo dostarczasz albo nie współpracujesz. W ogóle to ja mam jakieś stare zdjęcie i dostaje powiadomienia, ze moje zdjęcie nie spełnia standardów. Olewam to, a kasa płynie i tak i to dobra kasa, wiec uważam, ze warto. :)

Edit: mimo wszystko polecam spróbowanie, można się dużo nauczyć i wejść na wyższy level, np. negocjowanie projektu z klientem itp.