Wpis z mikrobloga

Kurła jak mi się podobają wypowiedzi wszystkich mejwenow o tym, ze kontrakt taki #!$%@?, ze siwy bajerant sobie odejdzie bez problemu i elo, ze Boniek nie umie w umowy i w ogóle na gębę wszystko i umowa przez studenta pierwszego roku prawa europejskiego i administracji napisana. A pare zdań wcześniej „ja kontraktu nie widziałem i nie znam nikogo kto go widział bo to przecież normalne, ze my takich umów nigdy nie widzimy”. To jakim cudem wszyscy trąbią o tym, ze umowa z dupy xD mejweni populisci, jedynie pol z rigczem w miarę w tych programach dzisiejszych.
#pilkanozna #reprezentacja #kanalsportowy
  • 6
@przedostatnisamuraj: jedyne co wiemy, to ze właśnie nie może sypnąć groszem i jej rozwiązać, bo takiego zapisu nie ma, ale są inne przez które nie może sobie od tak zadzwonić w święta i powiedzieć, ze rezygnuje. Nie ma umów, których nie można rozwiązać. Ustalenie jakiejkolwiek kwoty jako kara za rozwiązanie umowy powodowałaby tylko, ze co chwile by w piłce takie jaja były. Kara miliona, dwóch czy trzech jest przez duże kluby
@RzaoPaulo: to mnie najbardziej opie śmieszy. Tyle wypowiedzi na ten temat a nic konkret nie wiadomo. Sousa chciał rzucić papierami, ale prezes powiedział nie. I #!$%@?. xD
Gdyby tam było jakieś wykupne to Zołza już dziś by był w brazylii tańcować, bo Flamengo by kontrakt wykupiło. Gdyby można było ot tak rozwiązać, zachowując "okres wypowiedzenia" - to samo. Póki co wiemy, że zołza rzucił papierami i natrafił na ścianę. A resztę
@RzaoPaulo: Tak z pewnością Flamengo 3 mln euro by na Sousę wywaliło xD
Jeżeli tak, to PZPN mógłby powiedzieć, że zrobił interes życia, bo 3 mln euro, to by mogli prawdziwego profesjonalistę zatrudnić.