Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czuję się jak śmieć, bo nie jestem kimś
Otóż mam 25 lat. Niektórzy z moich rówieśników np.:
- mają własne dobrze prosperujące firmy
- kończą np. medycynę czy inne prawo i pracują już dawno w zawodzie
- będą kupować drugi/trzeci samochód, ewentualnie jakiś z salonu
- mają własne mieszkanie i są w trakcie spłacania kredytu

Jak tak porównuje się do nich do czuję się jak śmieć, bo pracuję w korpo za 35zł/h na stanowisku asystenckim, kończę studia i w sumie to tyle.
Wiem, że "do trzydziestki" na pewno jakoś się poprawi moja sytuacja finansowo-życiowa, ale jednocześnie tych znajomych wyżej poprawi się 10x lepiej.

żyć się odechciewa
#zalesie #pracbaza

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61c8aefc0ed247000a91f596
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 138
via Wykop Mobilny (Android)
  • 27
@spinel: w ogóle porównywanie się do kogoś to jest głupota, tak jakby się żyło tylko dla innych. Mój kumpel tak zawsze robił i miał manię, że musi być zawsze lepszy od innych. Jak coś mu się udało to szukał nowych ludzi od których musiał być lepszy i tak w kółko, czuł tylko chwilową satysfakcję aż się zaćpał na amen, bo i narkotyki w między czasie weszły. Trzeba się cieszyć z tego
@AnonimoweMirkoWyznania: za dużo się interesujesz życiem innych dzbanie.
Patrz na siebie i szukaj własnego szczęścia. Ja nie rozumiem czemu tak wielu polaków-robaków nie ogarnia, że nie wszysycy ludzie wszem i wobec mówią o swoich problemach. Nie działa u nas to hamerykańskie "jak się masz" i domyślna odpowiedź, że dobrze. Nie, musi być cała historia życia i żali.
To co widzisz u innych, to nie musi znaczyć, że ci ludzie nie mają