Wpis z mikrobloga

===============[EPIC]===============

OCENA METACRITIC
METASCORE: 85
USER SCORE: 7.3

Control za FREE w EPIC

DO KOŃCA ROKU CODZIENNIE NA EPIC JEST ROZDAWANA JEDNA DARMOWA GRA. OFERTA AKTUALNA TYLKO PRZEZ 24 GODZINY

**Jeżeli chcesz chcesz być dodany/a do listy osób wołanych z tagu #metodzikpoleca zapraszam do plusowania TEGO WPISU oraz obserwowania. Znalezione informację dotyczące nowych darmowych ofert będą na bieżąco dodawane.

#gry #gameshunt #darmowegry #rozdajo #cebula #pcmasterrace #epicgames

Wołam użytkowników, którzy zaplusowali następujący wpis lub komentarz:
https://www.wykop.pl/wpis/59442621/chcesz-byc-wolany-a-do-wpisow-z-tagu-metodzikpolec/

@Mr--A-Veed, @promatiq, @LilOrgan, @kamilbrawo2, @DoloremIpsum, @obuniem, @Szalony_Rozrabiaka, @ghost668, @lort, @ZielonaWiewiorka00, @wodzu85, @Komisarz_Jerzy_Ryba, @Matt_888, @Gordonesso, @klocus, @n1craM, @Wesola-Dynia, @Machado, @morq, @nikos34, @BrBack, @kamizelka, @turzyrgd, @hortu, @Twister2021, @efis, @Chlejus, @gizmo1231, @Jalokimnap, @Samaeel, @treemaan, @wrotyczq, @KornKid, @jakacper, @Mamdzisurodziny, @Matfju, @dr_nalog_medycznych, @kampar, @NorthWarrior, @Borsuk673, @jerrysys, @kamui2, @Marasziolo, @endipek, @raper_z_arabii, @Virgilio, @WonskoSzeroki, @Radzimierz, @WingedKaz, @kawior2007
  • 27
@Metodzik: Brać, kto jeszcze nie ma. W sumie powtórzę już to, co pisałem wcześniej:

Jezusku drogi, jaka ta gra była świetna. Klimat, który zbudowali, oprawa audiowizualna, wstawki, znajdźki, zadania, postaci drugoplanowe - rozpływałem się niemal przy wszystkim. Dodatki też pierwsza klasa. Nie pamiętam już, ile lat minęło, kiedy tak wciągnąłem się w świat gry, że każdą znalezioną kartkę papieru czytałem, rozwalałem otoczenie dla funu albo łaziłem sobie po lokacjach, ot, tak,