Wpis z mikrobloga

Mirki, potrzebuję eleganckie czarne buty do pracy. Zależy mi na tym by buty były możliwie najwygodniejsze (będą używane często - praca stojąca - oraz po wiele godzin) i trwałe. Nie mam w ogóle doświadczenia w temacie więc liczę na rady. Znalazłem np coś takiego:
https://www.wittchen.com/buty-meskie,p7140521?instance_id=894955
Myślicie że na cokolwiek się nadadzą?
Ogólnie jeśli będzie potrzeba to budżet mam większy, ale jakoś ta marka mi się dobrze kojarzy (może niesłusznie). Jeśli nie te, to wśród jakich marek szukać butów i na co zwracać uwagę (ja patrzyłem tylko na to by były w pełni ze skóry), te mają też ten bajer ze ściągaczem co brzmi okej.
#modameska
  • 4
@twarogowy:
1. Też bym się podpisał pod Wojasem.
2. Skoro masz głównie stać to rozważ kupienie wkładek żelowych i dopiero z tymi wkładkami kupowanie butów.
3. Jest duży sens kupić dwie pary butów (nie mówię że masz kupić od razu) i je codziennie zmieniać, buty wytrzymają dużo dłużej a i komfort noszenia będzie większy. Jest też sens kupić drewniane prawidła i wkładać je w buty wieczorem.
4. Jak będziesz oglądał to
@Man_of_Gx:
Kupiłem butki wojasa. Kierowałem się tym by były wizualnie bez udziwnień, i by podeszwa była stosunkowo miękka (można dość łatwo te buty zgiąć, na pewno łatwiej niż inne w sklepie), mają też delikatny ściągacz. Na nogach były dość lekkie i wygodne. Mam jeszcze czas do ich pierwszego założenia, także pomyślę o tym podklejeniu podeszwy, z wkładek żelowych chyba zrezygnuję póki co :P