Wpis z mikrobloga

@dawid-hopek: ja #!$%@?, zaraz się zrzygam, ładna dziewczyna, fajne zdjęcie, super ciasto, a opis jak z rynsztoka i do tego tak głupi, jakby ktoś z jej znajomych zobaczył to przecież powinna być beka z niej na pół roku.
A ja dzisiaj znalazłem taki opis, już któryś raz go spotykam, żenujący I snobistyczny jak się tylko da, a do tego #!$%@? z neta, czy da się gorzej, czy istnieje większą czerwona flaga?
ZedMistrzCieni - @dawid-hopek: ja #!$%@?, zaraz się zrzygam, ładna dziewczyna, fajne ...

źródło: comment_1640509137J3oAqPQIr2FN3ymbJPk83v.jpg

Pobierz
@dawid-hopek: szczerze mówiąc nie dziwie się durnym „he he he” opisom - i tak żaden chad ich nie czyta i wszyscy ostatecznie wybierają na podstawie zdjęcia. Cokolwiek tam napisze, to i tak będzie miała branie. U faceta to nawet super opis nie pomoże jak nie jest się chadem. Z drugiej strony tinder to nie poważny serwis z ogłoszeniami typu pani pozna pana, i te dziewczyny (które z niejednego „ptaka” jadły) tworzą
@dawid-hopek: a potem taka płącze że "nie ma prawdziwych mezczyzn", że "same dupki" itp
Tylko nie pomyśli że normalni mężczyźni olewają takie wulgarne osoby, bo nikt nie chce być z toksyczną osobą.
(co innego jak twoim celem jest zamoczyć) :p
@Zed_Mistrz_Cieni: @Positano1: wtf przecież to może nie jest najlepszy opis jaki istnieje, ale w porównaniu z tym co się dzieje na tinderze czyli 99% to albo brak opisu albo link do insta / snapa albo kopiuj wklej kocham podróże małe i duże, kuchnię włoską, energiczna optymistka to taki opis jak OP wrzucił jest powiewem świeżości xd
@Nabuhodozur: "normalni mężczyźni olewają wulgarne osoby" xDDDDDDDDDDDDDDD
wtf przecież to może nie jest najlepszy opis jaki istnieje


@Lefty: lepiej nic nie pisać, niż pisać takie bzdury i od razu się zdradzać że jest się jebniętym.

chociaż, z punktu widzenia normalnej osoby, taki opis to wspaniała rzecz. jakby każdy idiota czy świr (jak ta baba) pisał prawdę w opisie :p, na świecie nie byłoby wojen!
@Nabuhodozur: no mógłbym, ale to by się równało z ochotą na walkę z Twoim blackpillem (lub w najlepszym przypadku wyciąganiem Ci kija z dupy) więc pozostaje beczka xd po prostu powodzenia w szukaniu kogoś "normalnego" byku
@Lefty: Na przyszłość sugeruje nie obrażać innych w internecie, bo to słabe, badź rób to sensownie. Jakiś mem byś wkleił czy coś. Inwencji człowieku!

Co zaś do blackpillu czy kija w dupie :p

Niestety, ale jak ktoś pisze obraźliwe rzeczy w opisie na portalach randkowych, to w 99% przypadkach ma ze sobą problemy.
Absolutnie każdy, ale to każdy bez wyjątku psycholog to stwierdzi.


( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Nabuhodozur: podpowiem Ci, że jeżeli dla Ciebie zdanie "kreska na majtkach, bo dobrze dupy nie wytarł" jest obraźliwe to gdyby ktoś się ze mną założył o to czy masz ze sobą problemy czy nie to bym postawił nawet hajs na to, że masz ;p
ja rozumiem jakby jeszcze napisała jakieś przekleństwo czy coś to ok, ale "majtki dupa kreska" to już zdecydowanie podchodzi pod skrajną świętość i jeżeli szukasz kobiety, która
@Lefty: Możliwe że przesadzam, ale tak się składa że mam tinder i zdarza mi się pisać z takimi osobami. Moje doświadczenia potwierdzają że w 100% takie osoby są po prostu toksyczne.

Wiem też że nie jestem jakiś wyjątkowy, pechowy itt więc sądzę że ta tendencja dotyczy 100% społęczeństwa ¯\_(ツ)_/¯

Pozostaje kwestia czy przesadzam... czy laska z sernikiem bez rodzynek, pisząca o kupie byłego, to słaba partia...hmmmm