Wpis z mikrobloga

@Ayessare: Tak stanowi regulamin wykopu, możesz generalizować i oceniać ludzi na podstawie paru zdań w internecie, nie czytałeś co podpisałeś?
A tak serio, generalizuje, bo moge i sumienie mam czyste, bo ludzie tu większe gówna wypisują, a jak nie mam racji to co ci za różnica? Czemu miałbyś sie przejmować zdaniem randoma z neta? No chyba, że ma odrobine racji? :>

@CocoJamboolin: Jw zakładam, bo moge i mam gdzieś uczucia,
  • Odpowiedz
Tak, a co w tym złego? Chyba znajomi czy rodzina nie chcą mnie oszukać, więc dlaczego mieliby mieć opory przed taką umową? Przecież to jest umowa cywilna, która będzie tylko i wyłącznie zabezpieczeniem. Jeżeli wszystko ładnie oddadzą to umowa idzie do pieca.


@XIONC_CI_MORDE_LIZAL: to w tym złego, że do wszystkiego mogą mieć wgląd w takiej sytuacji - pożyczasz lub dajesz komuś 10 tys zł i musisz się karnie "wyspowiadać przed panem
  • Odpowiedz
to w tym złego, że do wszystkiego mogą mieć wgląd w takiej sytuacji - pożyczasz lub dajesz komuś 10 tys zł i musisz się karnie "wyspowiadać przed panem z urzędu" i uiścić odpowiednią opłatę


@bylem_zielonko Że co? XD

Umowa cywilna nie musi być potwierdzona notarialnie. Nikt z żadnego urzędu o tej umowie się nawet nie dowiaduje. Jest ona jedynie zabezpieczeniem, więc dopiero jeżeli cię oszukają i będzie problem, wtedy można jej użyć,
  • Odpowiedz
no tak bo wcale nie nosisz w kieszeni lokalizatora, banknoty nie są numerowane a wszędzie nie ma kamer i wladze nie są w stanie dowiedzieć się za co ile i gdzie zaplaciles ta gotówka xD każdy kto mówi o gotówce w kontekście prywatnisci po prostu jest oderwany od rzeczywistosci.


@TurboDynamo: wszystkie argumenty są nietrafione:

- co ci dadzą ponumerowane banknoty? jak ktoś komuś płaci to spisuje numery tych banknotów żeby w
  • Odpowiedz
Że co? XD

Umowa cywilna nie musi być potwierdzona notarialnie. Nikt z żadnego urzędu o tej umowie się nawet nie dowiaduje. Jest ona jedynie zabezpieczeniem, więc dopiero jeżeli cię oszukają i będzie problem, wtedy można jej użyć, a tak, jeśli wyszło pójdzie ok - tak jak pisałem - umowa idzie do pieca.


@XIONC_CI_MORDE_LIZAL: chodzi mi o to, że w przypadku istnienia tylko elektronicznego pieniądza przelewasz te pieniądze komuś na rachunek i
  • Odpowiedz