Wpis z mikrobloga

  • 1
@magnes125 Zamek nie był trudny. Jedyne co mnie zraziło to, że trzeba było ciąć wykałaczki, a potem dobrze je spiłować żeby zamek dobrze działał, a ten pilniczek z zestawu do niczego się nie nadawał. Trzeba też pilnować żeby robić wszystko dokładnie. Po prostu do tego typu rozrywki nie mam cierpliwości. Już wolałam malowanie po numerach. Ale składaj! Może Tobie przypadnie do gustu
  • Odpowiedz
@magnes125 teściu właśnie składa samochód wojskowy 369 elementów firmy ROKR to samo pewnie. Powiem tak, tyle #!$%@? ile idzie przy składaniu tego to chyba przez cały rok nie poleciało xD strasznie delikatne, dla małych rączek nie dla niecierpliwych
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@magnes125: to mój drugi model, nigdy nie skończony. Pierwszego robiłem t34 dla syna, bo te 9 lat temu kochał militaria. Ogólnie wszystko robione na chybił trafił bo nie miałem się od kogo uczyć. Więc jakość nie to co gwiazdy z wykopu. Ale idea była w taka żeby syn mógł bawić się zabawkami zrobionymi przez tatę i był bardzo dumny
Jeszcze jakiś myśliwiec robiłem. Ale nie mam fotografii bo nie myślałem wtedy
Kraciacho - @magnes125: to mój drugi model, nigdy nie skończony. Pierwszego robiłem t...

źródło: comment_1640458935C6oiwXRoC4EteR8yeqveUM.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz