Wpis z mikrobloga

@yungczarli999: Prawdopodobnie 7 plus jeszcze w przyszłym roku dostanie duży update(i wszystkie mniejsze aktualizacje do września 2023). Jest szansa, że może 7 plus i 8 plus pociągną dłużej, bo mają 3GB RAM (zwykle 7 i 8 mają tylko dwa, czyli tyle ile model SE z 2016 czy 6S z 2015)
Tak czy inaczej, do wydania wersji beta iOS 16 to wróżymy tutaj z kuli.
@yungczarli999: Co do appecentrum nie mam zdania. Po prostu nie korzystałem z usług musisz się opierać na opiniach w necie. Moja różowa wymieniała ostatnio przycisk z touchpadem w swojej ósemce w „zbitaszybka”. Dostała nawet iphona 6 jako telefon zastępczy, mega obsługa. Co do iphon’ów tak zwanych „refurbed” to są w Polsce firmy które mają renomę i są bardziej pewne ale musisz zawsze brać pod uwagę że np wydasz 2kpln a telefon
@yungczarli999: i warto wiedzieć że TYLKO autoryzowane serwisy (ispot, cortland itd) mają dostęp do oryginalnych części. Ja się naciąłem na wymianie baterii w serwisie który twierdził że ładuje oryginalne i przez własną niewiedzę naciąłem się na gniota który padł po roku. No ogólnie używane apple to ciężki temat, masa oszustów
@maz00rskie_mleko Mhm dziękuję bardzo za odpowiedź być może zbyt szybko a może nie podjąłem decyzję o zakupie i wczoraj wieczorem zamówiłem tam iphone mam nadzieję że wszytsko bedzie z nim ok. Będę informował na tagu jak to wsyztsko wygląda i jak sie sprawuje by inni mogli tylko znaleźć tą opinie i podjąć decyzję.