Wpis z mikrobloga

@JD88: nie doceniam ponieważ wiem jak reagują na mnie kobiety przed 30 bez dzietne i nie zamężne. Jak na mnie patrzą to widać po nich obrzydzenie jako reakcje na mnie, oraz mam wszystkie cechy charakteru jakich nie lubią kobiety. Ja jestem stworzony do bycia gejem bo oni mnie lubią i chcą rozmawiać.
@przegro_pisarz: początek żeżuncja, ale może takie poczucie humoru, tyle +1 że przynajmniej jest punkt zaczepienia o roślinki, a jeż w sumie też fajnie, choćby zagadać jak wygląda opieka nad jeżem domowym, jakie roślinki konkretnie.
W skali księżniczek z tindera nie wypada tragicznie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@JD88: i to jest konkretny tekst godny prawdziwego samca alfa a nie jakies beciarskie pytania o podlewanie kwiatkow, bo o co mozna spytac czy 0,5 wody #!$%@? moja paprotke (chyba ze jej chodzi o inne "rosliny" ( ͡° ͜ʖ ͡°))? ewentualnie mozna spytac o jeza bo to troche dziwne miec jeza na chacie.
@conti01: no dziwne, ale baby w ogóle są dziwne. I jak jest normalna to obróci ten żart w dalszą dyskusje, a jak ma mentalność księżniczki to wysra elaborat typu wpisy Majki Staśko w social media xd
@przegro_pisarz: moze powinienes ja dalej nieco "jechac" bo w sumie juz mogla skonczyc rozmowe a jednak dalej pisze wiec moze co z tego bedzie . Nie ma co pisac typowych #!$%@? o swietach itp co tam bo do niej teraz pisze 100 innych bolcow o tym samym wiec przynajmniej czyms sie wyroznisz. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@JD88: albo jak tak lubi laska roslinki to niech chlop powie ze on ma jeszcze jedna taka paprotke ktora trzeba sie zaopiekowac bo troche mala jest i chcialby zeby podrosla nieco.
@conti01: no ta, ma punkt zaczepienia, ale bez jechania z spermiarstem typu hihi może chcesz 24 roślinkę ode mnie bo to od razu zalatuje spermiarzem co na siłę chce się wkupić w łaski księżniczki.
@JD88: no dlatego niech z nia jedzie a nie bawi sie w polsrodki jakies, ostatnio mi znajoma (ladna ale tez nie jakas modelka, zwykle foty niewyzywajace) pokazywala jak wygladaja wiadomosci od chlopow to to jest zenada, spermiarze to jest jakas plaga.
@conti01: no ja piszę z perspektywy różowej, także wiesz, podzielam twoje zdanie ogólnie. Bo spermienie w żartrach czy to przez randomów czy w związku okiii, ale jak OP ma nastawienie że faktycznie szuka normalnej samicy na #tinder to trzeba selekcję zacząć konkretnie, bo potem wyjdzie na betabankomata na hehe obiad hehe winko a potem 0 kontaktu.
@JD88 jak to jest na serio a nie heheszki to bym najpierw zmienil nastawienie z "jestem #!$%@? kobiety mna gardza". Przeciez nawet jak jakims cudem dojdzie do spotkania to na samym spotkaniu szybko wyjdzie #!$%@? i tylko się można pogłębić w tym #!$%@? .
@conti01:

jestem #!$%@? kobiety mna gardza

To dla mnie z automatu out za zerową pewność siebie
Zresztą zawsze kwestia indywidualnych preferencji (słynny wzrost ma znaczenie, choć wiadomo są wyjątki, są i takie co wolą niższych, w swoim wzroście), mój mnie wyrwał pewnością siebie i tym że czy ja się popłaczę czy zacznę drzeć mordę i wyzywać to najwyżej mnie kopnie w dupe po prostu i znajdzie sobie lepszą bo swoją osobowością
@JD88: niezbyt chce mnie się pisać bo jestem ostatni w kolejce do pisania i kobiety przd 30 mnie nie nawidzą a ta ma 18. Poza tym ona ma milion innych co już zachczają o opis z już kilka mi napisało że jestem kolejny
@JD88: mam 19 lat i niski jestem 183cm oraz bardzo brzydki dla kobiet, ogólnie Kobiety to nie dla mnie. Od gejów mam propozycję związków a kobiety patrzą na mnie z obrzydzeniem i jeśli mają co najmniej 30 lat, męża i dzieci to im się podobam
@przegro_pisarz: a ja znam kobiety co mają tzw syndrom mamusi i się będą cieszyć że mogą cię niańczyć i pocieszać. Także żadna reguła. Jeśli masz świadomość swojego charakteru to celuj najlepiej w odpowiedni dla ciebie target. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@conti01: cały czas pracuje i uwierz moje życie wygląda tak samo. To znaczy że podobam się kobietom po 30 ale mają dzieci i mężów oraz nie mają czasu się spotkać a mlodsze niż 30 nie chcą mieć ze mną nic wspólnego bo jestem bardzo brzydki i mam wszystkie cechy jakich nie lubią
@JD88 no nie wiem dla mnie to jest chore zeby miec powiedzmy "slaby" charakter i wiazac sie z kims kto bedzie za mna latal, pocieszal, robil wszystko za mnie i tak naprawde pogłębiał tylko moje wady. Przeciez jak taka laska go zostawi to typ sie jeszcze wyhusta i to nie jest zart, mialem wujka ktory byl uzalezniony od zony i mowiac wprost byl oferma taka, ona go utrzymywała. Żona nagle zmarla i
@JD88: nie mam jak pracować nad charakterem bo jak kobieta mnie widzi to wie od razu, że mam wszystkie cechy jakich ona nie lubi. Jak jakaś nie lubi miłych to dla niej jestem miły, jak nie lubi psychopatów to jestem psychopatą, jak nie lubi takich co byli na psychoterapi to z 2km widzi że nie byłem. Co do wyglądu to nie stać mnie na operacje, Narazie chodzę regularnie do kosmetyczki, Barbera,
@conti01: no dla mnie też, ale chłop młody jeszcze, to niech spróbuje jakkolwiek, bo też jestem zdania że na siłę być z kimś to słabo. Mnie np rodzinka dojeżdża że jestem młoda a jestem z 'starym dziadem' co mógłby być moim ojcem, z tym że to są obustronne preferencje. Z perspektywy samic przeciętnie to się nasłucham że jestem #!$%@? bo 'tyle normalnych chłopaków w moim wieku, bez przeszłości'.
@przegro_pisarz: no
@JD88: co mi będzie z tego rozwoju? Pewnie nie będę zarabiał wieciej niż minimalną krajową. Mam już 19 lat to powinieniem mieć wybraną ścieżkę rozwoju, aby w przyszłości mieć jakieś pieniądze z niej. To tak nie działa, że jak będę zarabiał z 15k$ miesięcznie to kobiety będą do mnie podbijały, raczej poproszą abym im coś kupił, ja jestem skończony na rynku matrymonialnym