Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 439
Jestem z siebie dumny, bo wszystko oprócz gładzi i instalacji zrobiłem sam. Było czasami ciężko, bo uczyłem się wszystkiego od zera i brakowało trzeciej ręki, ale to był dobry czas - miałem poczucie celu i fajne zajęcie. Ktoś powiedział, że mam teraz nowy fach w ręku. Teraz (już fachowcy) układają panele i glazurę i niebawem będę się urządzać. #chwalesie
Jonn - Jestem z siebie dumny, bo wszystko oprócz gładzi i instalacji zrobiłem sam. By...

źródło: comment_1640421218uiwZ87A5vh9TiPINZYVfM4.jpg

Pobierz
  • 94
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Jonn: zwierzęta przemówiły chociaż już po Wigilii ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Żebyś miał pojęcie z kim masz tutaj do czynienia to ten krówka wyżej np głównie zajmuje się pytaniem na wykopie o wszystko innych bo nie ma zielonego pojęcia o niczym i jest tak skąpy że woli anonów z neta męczyć zamiast zapłacić fachowcowi. Osobiście #!$%@?łem go na czarno gdy pytał o jakieś ogrzewanie i zaczął wyzywać
@gravelet: wieszaki grzybkowe wzmocnione (grubsze niż standardowe). Wszędzie zresztą zastosowałem profile wzmacniane. Teraz jednak zdecydowałbym się raczej na uchwyty bezpośrednie (esy) - wydaje mi się, że byłoby dużo łatwiej (choć nie mam z nimi doświadczenia).