Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
To uczucie kiedy masz prawie 2 miliony substancji ale tak zero pomysłów na kreatywny kontent, że wyświetlenia pod twoimi filmiki sięgają średnio 15k

A po drugiej stronie barykady Rockalone2k który mimo mniejszej ilości subskrypcji wykręca lepsze wyniki ciekawszym contentem (nie twierdzę, ze to jakiś wysoki poziom ale napewno lepszy niż "booom headshot szmato")

#youtube
Pobierz
źródło: comment_1640371787vKUWHE8NcktM9KQm3pJl5m.jpg
  • 16
@DigitalStarGirl: To nie jest kwestia ciekawego czy nieciekawego contentu, po prostu rojo to osoba, która swoim zachowaniem, poczuciem humoru itd. trafia do bardzo wąskiego grona odbiorców, przeterminował się trochę xD Taki tivolt też nagrywa tylko filmiki z gierek i robi bardzo dobre liczby (oczywiście jak na ten content).
@DigitalStarGirl: pozwolę sobie wtrącić absolutnie niezwiązane z tematem, bo żadnego z tych gości których wymieniłeś nie oglądam i nawet nie mam zamiaru...

Bardzo często widzę na yt filmiki z rozdziawionymi gębami autorów i mnie osobiście się to bardzo nie podoba. Pierwsze skojarzenie mam z tymi memami o soyboyach i to dla mnie żenujące

Dziękuję, pozdrawiam i wszystkiego co nawzajem
Pobierz
źródło: comment_1640372335CbzUNxUK9awl4oyUcNk98l.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 23
Ja osobiście uwielbiam oglądać prawdziwego alpha male polskiej branży gier (do tego niesamowitego chada) czyli Rysława

Chłop który nie dość, że miał spory udział w tworzeniu polskiej branży gier (plus lokalizacyjnej) to jego filmy oraz podcasty to prawdziwe złoto a sam Ryszard potrafi ciekawie opowiadać o swoich zainteresowaniach (których też ma mnóstwo)
Pobierz
źródło: comment_1640372382zZiEkKq1CH70ZhXibBZtCv.jpg