Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BeQuickk: 55 siły zakładajac że powiedzmy 5 punktów zdobyłeś z bonusów typu mikstura i jedzonko to wbiles tylko 40 siły za pn (zaczyna się z 10 punktami) - wydałeś na to 40pn, czyli równowartość 4 leveli
pomijam w kalkulacji procenty w broń bo jeśli nie masz odpowiednio wysokiego progu siły to nawet nie walniesz tych procentów (co zakładam)
czyli poszedłeś do lokacji trzecio i czwartorozdzialowej? na piątym lvlu możnaby rzec i
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@minecraftkoxik2008: nie no, więcej przecież bo od 30 siły wzrasta koszt ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Za to wg mnie powinieneś jeszcze mu ująć z trgo ze część pewnie ma z założonych pierścieni czy coś. Pasów siły też w grze jest kilka dk znalezienia ( ͜͡ʖ ͡€)
  • Odpowiedz
@BeQuickk: nie wiem, moim zdaniem ten moment w grze (1 połowa 3 rozdziału) to ostatni moment w grze gdzie jest jakkolwiek trudno, potem jak specjalnie się nie osłabiasz, albo specjalnie nie robisz najlepszych itemów/nie wydajesz PNów, to idziesz jak po masełku.
W 3 rozdziale chyba jesteś w stanie dobić % w jednoręcznej do 60 i mieć mistrza, możesz nawet się teleportować do miasta i tam porobić nowe rzeczy (ale IMO -
  • Odpowiedz
@BeQuickk: Typie, ale my ci mówimy że tych statów wcale nie masz jakichś dobrych, a mówisz jakby to było jakieś osiągnięcie. Początek 3 rozdziału to trochę difficulty spike, ale z drugiej strony przez dostęp do receptur na stałe mikstury jest też tam duży power spike.

Ja kończyłem 2 rozdział mając 26 level, 111 zręczności(64 wyuczone, reszta z bonusów) i łukiem z 100 damage. To mi łącznie daje 211 obrażen(- def przeciwnika)
  • Odpowiedz
przypływam na te wybrzeze łotrów


@BeQuickk: No i czego sie spodziewasz? Nawet gość, z którym przypływasz mówi ci żebyś trzymał się ścieżki i robiąc jak ci każe w drodze do jaskini natkniesz się na jednego bagiennego jaszczura, z którym jeśli sobie nie radzisz możesz go wyminąć i mu uciec.

Potem w przystani łotrów masz teleport i możesz wrócić do miasta porobić prostsze zadania, podexpić i później, w lepszej zbroi, z lepszym
  • Odpowiedz