Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ECMAlover: dom, w którym się wychowałam, zawsze będzie dla mnie na pierwszym miejscu. A tu gdzie teraz jestem pomieszkam może jeszcze ze dwa lata.
@Nizax: ja tak miałam na Wielkanoc. Teraz po prostu tak nam terminy wyszły, ale pojedziemy na Sylwestra do mojej mamy. Teściowa i tak ma niebieskiego w nosie, a moja mama się przyzwyczaiła, że spędza święta z nami, przynajmniej puste miejsce przy stole uzupełnione ( ͡°
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wykopnieta: dom jest zawsze tam, gdzie są najbliższe Ci osoby. Ja też nie jadę do rodziny, z którą się wychowałem i być może zmienię mieszkanie na dniach. Taka praca. Ale mój rodzinny dom jest tam, gdzie moja żona i dziecko... Dalszą rodzinę mogę kochać, ale to był mój dom zanim zbudowałem swoją rodzinę. Do tego piłem właśnie...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ECMAlover: ani męża ani dziecka, choć z niebieskim stażem jestem dłużej niż większość par przed 30 które znam. I on dla mnie też się zalicza do rodziny, żeby nie było. Po prostu pełne święta dla mnie, to święta z moją mamą i rodzeństwem, a od kilku lat i z nim. ¯_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wykopnieta: niestety z wiekiem to zanika. Ludzie się rozjeżdżają, nie zawsze na to praca czy zdrowie pozwala itepe. Ja np. jak bym chciał zrobić rodzinne święta to musiałbym albo ściągnąć do siebie ludzi z wielu miast albo nie wiem. Parę godzin tu, parę tam.. już sobie wolę na tej obczyźnie zostač i odwiedzać ich w wolnym czasie :)
No ale mam nadzieję, że niebieski chociaż trochę dav Ci namiastkę świąt :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ECMAlover: ja się cieszę mamą, póki jest, taty nie ma akurat tyle, ile jestem z moim niebieskim. A radości mi daje dużo, codziennie ()
Wesołych świąt Mireczku ʕʔ
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wykopnieta: no ale mamę zawsze można zaprosič do siebie :) No ja w tysiącach liczę kilometry, ale jeśli masz bliżej, to czemu nie :) z resztą co ja tam się wtrącać będę. Dużo szczęścia z niebieskim, dużo zdrówka dla mamy a Tobie ... Sama sobie wymyśl życzenia i masz mój podpis pod nimi :) wesołego całego życia a nie tylko świąt mirabelko :)