Wpis z mikrobloga

Niezwykle mily i nieco zaskakujacy, jako ze tymczasowo pracuje zdalnie z Polski, prezent swiateczny z firmy.
Na Nowy Rok zycze sobie aby udalo nam sie ulozyc zycie w Polsce, tak jak mielismy je ulozone w UK, a coreczka szczesliwie dorastala wsrod bliskich...

Wesolych Swiat!! ☃︎☃︎☃︎

#uk #emigracja #funt #praca #pracbaza #pieniadze #finanse #wynagrodzenie #powrotdopolski #polska
PowrotnikPolska - Niezwykle mily i nieco zaskakujacy, jako ze tymczasowo pracuje zdal...

źródło: comment_16402408541FOLlU9XsrfT9VIllrJycT.jpg

Pobierz
  • 35
@PowrotnikPolska: Obserwując od czasu do czasu Twoje poprzednie wpisy, przedstawiające odcinki wypłat, dodając do tego powyższą premię roczną i pamiętając o Twoich rozważaniach czy dasz radę finansowo przeprowadzając się do Polski, czy rodzina nie umrze z głodu przypadkiem itd., doszedłem do wniosku, że z takimi zarobkami najlepiej będzie Wam w jakimś kraju przypominającym na przykład Wenezuelę, może któryś z krajów tzw. Trzeciego Świata przypadnie Wam do gustu. W Polsce jesteście przegrani.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@PowrotnikPolska: najwidoczniej, jestem w Londynie od ponad 15 lat i pracowałem w przeróżnych miejscach I nigdy ale to przenigdy rozmowy nie schodzily na temat ile kto zarabia. Jest to właśnie temat tabu, zauważyłem za to że w Polsce się o tym gada z każdym bo jest chyba duże podejrzenie że pracodawca Cię rucha na kasę I płaci za mało.