Wpis z mikrobloga

Jakby ktoś chciał coś kupować od @jakub-markowski, to chyba nie polecam użytkownika. Na sugestie, że cena Nautica Voyage za 80 zł to przesada, dostałem wyzwiska na priv od biedaków. No ale wódz w awatarze jest chyba najlepszą oceną użyszkodnika
Link do posta: https://www.wykop.pl/wpis/62574767/perfumy-nautica-voyage-100ml-nowka-w-folii-puszcze/ (tak, nie śledzę cen na bieżąco)

#perfumy i dla ostrzeżenia #rozbiorka #czarnarozbiorka
Paayor - Jakby ktoś chciał coś kupować od @jakub-markowski, to chyba nie polecam użyt...

źródło: comment_1640200415M9pvMQkvVKiyNY3epPCK0T.jpg

Pobierz
  • 17
Pozory i agresywne mirkowanie mylą.


@lysowsky: uuuu kolejne multikonto ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie no zartuje, ale wlasnie przez to nigdy nic od mirasow tego pokroju nie kupuje, jest tu mnostwo mirasow majacych super pozycje w kolekcji i z ktorymi czesto dyskutuje, wymieniam sie opiniami i jestem im w stanie zostawic kilka zl wiecej jak maja ciut drozej jak na perfumehub a oni mi czasem zrobic rabat.
maja ciut drozej jak na perfumehub


@RumClapton: Imho to jest normalne, że mają drozej, bo kupili kiedyś albo kupili flakon nie tester itp.

Równie dobrze można patrzeć na najniższe historyczne ceny i wymagać od rozbiórkowiczów, żeby dopłacali do biznesu. Na rozbiórkach i tak nic się nie zarabia, a często traci bo dochodzi masę drobnych kosztów i przede wszystkim czasu. Rozlewanie i pakowanie dla 20 osób to 4-6h roboty nie licząc komunikację