Wpis z mikrobloga

kupilem kilka dni temu #stadia premiere edition, glownie dlatego, ze ktorys z Mireczkow ( @KondProsty ) polecil mi #chromecast do ogladania filmow z telefonu w hotelu. zestaw wraz z joypadem i chromecast ultimate kosztowal mnie £20 wiec nawet sie nie zastanawialem, pytanie jest jednak, czy moge uzyc ww kontroler, zeby grac na innych platformach, jak android albo PC?
  • 8
@1392c309a2da8ca65641315bf7dc62f2: Jest okres probny pro, ktory daje dostep do jakiejs biblioteki gier, rozdzielczosci 4k, hdr i dzwieku 5.1. W tej chwili lenovo legion tez rozdaje kody na 3 miesiace za free wiec jak dobrze sie zakrecisz to bedziesz mogl testowac 4 miesiace. Jak masz zamiar kupic cos specyficznego to wlasnie trwa (srednia) swiateczna promocja.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Asdasiq: zainstalowałem i jestem rozczarowany biblioteka gier, które są do grania za free. Myślałem, że jest to podobne do abonamentu jak ma Xbox, że można grać we wszystkie tytuły w ramach miesięcznego abonamentu. No cóż, pozostaje mi się cieszyć z chromecasta :)
@1392c309a2da8ca65641315bf7dc62f2: Wlasnie to dziala bardziej jak niegdysiejsze games with gold bardziej niz gamepass, na zasadzie kuli snieznej. Jest rotacja gier ale te, ktore zaklepiesz zostaja przypisane do Twojego konta, wiec tak dlugo jak masz pro cieszysz sie dostepem do wszystkich, ktore claimowales. O ile sie nie myle koedy gra wylatuje z rotacji gamepassowej tracisz do niej dostep. Kupuje co miesiac od okolo roku i naprawde jest w co grac. Imho to
@1392c309a2da8ca65641315bf7dc62f2: Sa tez czesto okazje do ogrania fajnych tytulow za nieduze pieniadze. Judgment za 6 funtow, wtopilem 30h i jestem moze w polowe, swietna gra. „Nowe” Tomb Raidery w przedziale 2-10f bodajze. Moj ukochany Red Dead Redemption 2 50 funtow (chociaz tu akurat sie wyglupilem i nuepotrzebnie wzialem edycje ultimate, podstawowa kosztuje ok 30) i wtopione ok 400-500 godzin. Ogralem troche FC 6 i Valhalle w ramach abonamentu ubisoft plus, w