Wpis z mikrobloga

Mój pierwszy samochód. Ostatnie 3 lata ciężko pracowałem żeby dzisiaj było mnie na to stać. Dla niektórych to bieda samochód a dla mnie to mega skok jakości życia.

#aryoconcent #pokazauto #chwalesie

Ofc na gaz, bo liczę że ceny wrócą do normalności i będę mógł sobie w sensownej cenie jeździć a najważniejsze że dziecko nie będzie już przewożone w 20 letnim gruzie tylko w czymś bezpieczniejszym
Aryo - Mój pierwszy samochód. Ostatnie 3 lata ciężko pracowałem żeby dzisiaj było mni...

źródło: comment_1640162032lEuxmay8CRWBNb06wnFo9h.jpg

Pobierz
  • 400
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@subiel: zjechany to możesz mieć conajwyżej odbyt po zabawie ze starym. Weź posiedź w dacii a posiedź w koleosie. Dwa światy. Ale oczywiście kukt obrońców dacii silny w narodzie. Jak miałbym jeździć kilka lat dacią to bym się #!$%@?ł własną pięścią taka #!$%@? w środku.
  • Odpowiedz
  • 2
@jaavi666 Ja kupiłem nowego rapida już po zaprzestaniu produkcji i to była decyzja życia. Teraz z takim wyposażeniem musiałbym zapłacić za samochód 25-30k więcej
  • Odpowiedz
@Kick_Ass: kwik kwik kwik XD najwazniejsze to miec znaczek na masce :P zważ podtrzeby. koleos koszuje tyle co 2-3 dustery w zaleznosci od wyposazenia, a mimo jeden i drugi przemieszcza sie po drodze wg zyczenia.

twoja agresywna merytoryka jest typowa dla tych co oceniaja czlowieka po samochodzie :D siedze se w daci od trzech lat, bo mam ja prywatnie. a firmowo siedze w roznych samochodach. i nigdy nie bede udowadniac ze
  • Odpowiedz
@furcio: Rapid to bardzo dobre, tanie w utrzymaniu i poprawne auto, jeszcze jak ma sie spaceback ze szklanym dachem w ladnym kolorze, to auto wyglada zacnie, no ale brakuje mi wyciszenia, 6 biegu i wygodnych foteli :) Rapidy drozeja bo ludzie zaczynaja je doceniac ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Weź posiedź w dacii a posiedź w koleosie. Dwa światy.


@Kick_Ass: To po prostu nieprawdopodobne, że auto którego cena katalogowa zaczyna się od 130 tys, może być wygodniejsze od auta którego cena zaczyna się od 52 tys złotych. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@subiel: dlatego mówię o 5 letnim akurat zaczynają wchodzić na rynek wtórny w cenach około 80k , z przebiegami w okolicach 100k km wiem bo siedzę na grupie. Koleos też nie ma wiele z prestiżem, idąc twoim tokiem rozumowania pokecił bym 15 letnie x5 czy x3. Koleos po prostu ma dużo więcej wyposażenia a wnętrze nie wygląda jak z pomielonych sandałow z gangesu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ZygmnuntIgthorn: ale w cenie tej dacii kupujesz koleosa 5 letniego. @subiel: do tego ten brak 4x4 w suvie to już dla mnie abominacja. A co do znaczka to przecież w zasadzie to samo xD Często widzę na białoruskich blachach renault dustera xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Aryo: Mirku to rocznik 2020 czy 2021? Bo z zewnątrz ciężko stwierdzić jeśli nie widzi się tylnych świateł xD
Jak sytuacja z miejscem z tyłu?
Zmieści się ktoś 198cm?;D
  • Odpowiedz
@Aryo: Gratki ( ͡° ͜ʖ ͡°). Daj znać jak sobie radzi w dłuższych trasach, jak wrażenia po jakimś czasie, jak z awaryjnością. Sam bym takiego Dustera z fabrycznym LPG przygarnął za kilka lat, chętnie poznam opinie. Oby służył jak najdłużej, szerokości
  • Odpowiedz
5 letniego.


@Kick_Ass: A 5 letni Duster będzie jeszcze tańszy. (σ ͜ʖσ)

Skoro ktoś kupuje nowe auto z salonu, to chyba robi to po to, by uniknąć potencjalnych problemów związanych z zakupem auta używanego, a przy tym cieszyć się gwarancją i nie jeździć na przeglądy przez pierwsze 3 lata, prawda? Niektórzy wolą dopłacić za takie rzeczy.

Bo chyba nie chcesz mi powiedzieć, że
  • Odpowiedz