Wpis z mikrobloga

@Boban1992: Ja im się nie dziwię, że utajnili. Pewnie jest tam opisane, że młodzi ludzie z grup kontrolnych przeszli covida łagodniej niż ci szczepieni, nie mieli też zupełnie przypadkowych rzecz jasna przypadłości jak nagle występująca arytmia czy zapalenie osierdzia. No i przeczytałby to jakiś tępy szur bez wykształcenia medycznego jak Ty czy ja i zaraz by zaczął rozpowiadać dookoła, że największy wynalazek w historii ma jakiekolwiek wady, a przecież wszyscy wiedzą,
@justlooking5: Uderzyłeś się w głowę w kwietniu 2020 i dopiero dziś odzyskałeś świadomość? Denne żarty o #!$%@? bila gejtsa nie śmieszą już nawet boomerów. Jeżeli nie widzisz nic złego w utajnianiu takich danych w ogóle, a już na 75(sic!) lat w szczególności, to ja nawet nie wiem co mam odpisać, bo jesteśmy chyba przedstawicielami dwóch różnych gatunków
bronią się tym, że muszą redagować ileśtam stron rocznie i nie zdążą przed 2075, wy jesteście upośledzeni? W googlach można to znaleźć. Albo nauczcie się czytać albo przestańcie komentować.


@Nupharizar: według ciebie info, że FDA będzie udostępniać 500 stron miesięcznie tych danych bo nie mają większych mocy przerobowych jest równoznaczna z tym, że Pfizer chce utajnić dokumenty na 75 lat? Ciekawe zresztą, skąd te 75 lat się wzięło w tym łańcuszku