Wpis z mikrobloga

@Jestembogaty: No nie wiem. Może myślała, że jednak to nie jest przeszkoda? Ale jednak po czasie doszła do wniosku, że to nie to? A czemu faceci wiążą sie z nieatrakcyjnymi dla nich kobietami, zawierają śluby a potem narzekają na swoją babe, bo jednak gruba, brzydka i takie tam? xD z dobrego serca to robią? Albo jak tracą zainteresowanie kobietą, bo po x czasu związku, ciąży itd. nabrała masę. To działa właśnie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Jestembogaty: no nie wiem, może presja społeczna? A może problemy z wyglądem, to był tylko wierzchołek góry lodowej, bo po zamachu miał pewnie spore problemy z psychiką np. PTSD. Nie każdy jest gotowy na taki związek z oszpeconym kaleką z problemami psychicznymi, do tego alkoholikiem ( PTSD mógł się u niego ujawnić po dłuższym czasie od powrotu z wojny)
@Jestembogaty: No spoko. Stala sie brzydka i facet mógł się do niej zniechęcić. Tak jak tamta dupa tym facetem xD
Plus jeden przykład nie opisuje całego zjawiska. Który raz już ten mem zatacza koło na wykop jako dowód czegoś? Ale ważne żeby tobie sie narracja zgadzała.

facet ma nadzieję, że baba będzie po ślubie taka jak i przed


@Jestembogaty: A baba mogła mieć nadzieję, że z wojny nie wróci oszpecony
Może myślała, że jednak to nie jest przeszkoda


@Jestembogaty: Bardziej po polsku nie potrafię. A tłumaczyć wyparcia nie będę. Faceci robią to samo. Nie przeszkadza mi ze jest gruba. No pali ale ma inne zalety. W sumie to jej dzieci mi nie przeszkadzają bo zależy mi na związku. No była z połową wioski ale przecież to już było.
I tak dalej. I tak dalej. I tak dalej.
A potem jest w