Wpis z mikrobloga

Wczoraj zaktualizowała mi się aplikacja Swiftkey na moim #lenovoa820 #android i od tego czasu nie mogłem jej ustawić jako domyślnej tylko cały czas ta systemowa klawiatura się włączała. No to pomyślałem że usunę i od nowa zainstaluję Swiftkey ale to też nic nie dało, no to usunąłem systemową klawiaturę ale nadal nie działało a po przywróceniu systemowej z kopii zaczęło wywalać błąd więc w zasadzie zostałem bez klawiatury... Wywaliłem systemową i swiftkey (i tak nie działały). Zainstalowałem z marketu pierwszą lepszą - padło na Swype ale też nie działa... wygląda na to że będę musiał wgrać rom od nowa ;/ #gorzkiezale #firstworldproblems #przegryw
  • 6
@Aleks7: Tak. Zaznaczę odpowiednią i niby ok ale jak drugi raz wejdę to jest odznaczona ta klawiatura (obojętnie czy swype czy swiftkey).

Edycja:

W internetach wyczytałem że nie tylko jak mam taki problem ale na innych telefonach też się tak zdarzało i to zarówno na nowej jak i starszych wersjach swiftkey. Smutłem że zwykle użyszkodnicy radzili sobie z tym wgrywając rom od nowa.
@ozzi91: cały czas była na wewnętrznej pamięci

@beconase:

@Aleks7:

W każdym razie poradziłem sobie z tym problemem instalując cały rom od nowa i teraz działa :) mam nadzieję że dłużej niż do następnej aktualizacji ;D