Wpis z mikrobloga

@matekwiatek: hehe to podobnie jak u mnie tylko ze u mnie sie pilo caly rok a na wigilię najpierw lampkę wina a potem do odciny :( te wszystkie #!$%@? alkoholickie zniszczyoy życie tylu ludziom ze to sie w glowie nie miesci ile wodka mlze zrobić zlego i taki pijus tego nie widzi..
  • Odpowiedz
nigdy w życiu w wigilię nie piło się u mnie alkoholu

Ciągle nie rozumiem jak można pić w wigilię, mega patologia


@Cypherspeed: @matekwiatek: zrozumcie matołki, że polska to nie tylko wasza rodzinna wieś. Są różne rejony i różne podejścia. Zresztą ta "rejonizacja" też się zaciera, bo rodziny się przeprowadzają a potem święta obchodzą nie tak jak w nowym regionie tylko tak jak tam skąd pochodzą ¯\_(ツ)_/¯

Podejścia też są różne,
  • Odpowiedz
Teraz pomyślcie, że patrzy na was muzułmanin i mówi "pić alkohol kiedykolwiek? Ale patologia..." ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@siepan: no chyba że allah nie widzi, to wtedy do odciny xD
  • Odpowiedz
no chyba że allah nie widzi, to wtedy do odciny xD


@MirkobIog: no beka z tych muzułmanów, nie umywają się do chrześcijan którzy z seksem czekają do ślubu a po ślubie kościelnym się nie rozwodzą tylko zostają ze swoimi małżonkami do śmierci tak jak przysięgali xDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
ja nie rozumiem dlaczego niby pić w wigilię nie wypada.


@pokipoki: bo pewnie nie wychowałeś się w rodzinie religijnych fanatyków, gdzie za zjedzenie kabanosa albo kanapki z szynką w tzw. "dzień postny" groziło wydziedziczenie i wywalenie z domu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz