Wpis z mikrobloga

Ma ktoś jakieś sposoby na naprawienie zegara biologicznego? Bo jest coraz gorzej ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Jeszcze niedawno zasypiałem około 2/3 w nocy, teraz już potrafie nie przespac całej nocy i zasypiać z rana. Wstaje późno, potem jestem cały dzień śpiący i usypiam za dnia na dwie czy trzy godziny, i błędne koło się toczy.

A jeszcze miesiąc temu wszystko było ok, chodziłem spac o 23 max północy i wstawałem o 7/8.

Myśle nad resetem, czyli przetrwac całą noc i cały dzień i położyć się wieczorem, ale nie wiem, czy podołam, bo wystarczy jedna drzemka za dnia i cały challenge w #!$%@? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#pytanie #sen
  • 8
@BlackWidower: chyba pytanie do złej publiczności xD

Aczkolwiek ja się np. przestawiam, jeżeli w mej głowie jest coś do zrobienia z jakimś wyższym priorytetem.

Np. jak bywałem w delegacji i trzeba było wstać na konkretną godzinę albo gdy wycieczka tygodniowa miała harmonogram co do minuty :P

Więc najprawdopodobniej, gdy się nie ma jakiegoś planu/pomysłu z dnia na dzień, to człowiek zaczyna funkcjonować jakoś tak z dzikim cyklem 22-30h, zamiast sztywniutko z
@patrolez: u mnie to jest normalka od lat, ze raz na jakiś czas sen mi się totalnie psuje i potem muszę się z tego zbierać.

A niestety nawet z batem nad głową w postaci obowiązków czesto nie jestem w stanie zasnąć, ba, w takich sytuacjach bywa nawet gorzej xD