Wpis z mikrobloga

Spoliczkowała starszą kobietę w trolejbusie za uwagi o brak maseczki
https://www.wykop.pl/link/6418599/spoliczkowala-starsza-kobiete-w-trolejbusie-za-uwagi-o-brak-maseczki/

Wersja pani bez maseczki:
"Zostałam pierwsza zaatakowana przez rzekomo pokrzywdzoną, poprzez ciągnięcie mnie za kaptur. Nie spodobało jej się to, że nie mam maseczki, a poinformowana o tym, że zgodnie z nowelizacją rozporządzenia wydaną dnia 11.03.2021 nie jestem obowiązana do jej noszenia ze względu na zaostrzoną chorobę układu oddechowego jaką jest POCHP (lekarz zabronił mi noszenia osłony ust i nosa, bojąc się, że mogłabym zasłabnąć zatykając sobie otwory nosowe i usta) - zaczęła komentować, iż wymyśliłam sobie to rozporządzenie i nakazała mi "się zamknąć" cytując: zamknij mo*dę mała ku*wo, wymyślać tu będzie rozporządzenia.

Gdy wysiadałam na przystanku Mireckiego obok Kauflandu, pani puściła jeszcze jedną wiązkę obelżywych słów w moim kierunku. Przyznaję, nie wytrzymałam, spoliczkowałam ją, ale co później się działo to jest jakaś horrendalna sytuacja.

Jeden ze świadków zdarzenia - kobieta - zaczęła mnie szarpać, dociskać siłą do szyby trolejbusu, a prośby o puszczenie mnie i informacja, że choruję na POCHP tylko ją podjudzały, dokonała także zaboru mojego mienia w postaci torby zawierającej dokumenty, telefon i słuchawki - abym rzekomo nie uciekła. Podarła mi też płaszcz. Czy to normalne? W komentarzach pod raportem doczytałam się informacji, że tak, dlatego wyrażam swoje stanowisko".

Wersja syna:
Po publikacji artykułu napisał do nas syn starszej pani, który twierdzi, że opisana przez 29-letnią kobietę wersja jest nie do końca prawdziwa. Poniżej prezentujemy treść wiadomości od czytelnika.

"Cała sytuacja niestety dotknęła moją mamę. I wersja, jaką przedstawia ta pani jest co najmniej przeinaczona. Po pierwsze moja mama nie dotykała tej osoby, po drugie mama jest starszej daty i cytowane przez tę panią słowa są całkowicie nieprawdziwe. Moja mama po prostu nie przeklina.

#polska #koronawirus #trojmiasto #covid19 #zdrowie
Rabusek - Spoliczkowała starszą kobietę w trolejbusie za uwagi o brak maseczki
https...

źródło: comment_16399139679qfa8Qf6uosTLGwhfAIk9X.jpg

Pobierz
  • 17
@Rabusek: Wierzę tej kobiecie. 1,5 tygodnia temu w gdańskim tramwaju spotkało mnie to samo.
Stary dziad po 60 zaczął mnie szarpać i rzucać wyzwiskami, bo rzekomo na niego chucham (xD)
Wezwałam policję na pętlę i poinformowałam go o tym, uciekł przed przyjazdem policji.
Widac metody ubeckie ciągle w modzie wśród staruchów :v J*bać ich prądem