Wpis z mikrobloga

@Kroledyp: typie, ja ci konkretne pytanie zadałem o twoje argumenty, to ty zacząłeś pie*dolić o boomerach.
zbłaźniłeś się, nie mając nic konkretnego do napisania.
kompromitujesz się dalej brnąc w to, zamiast po prostu udowodnić, że wiesz o czym piszesz.

jeśli masz problem z pamięcią, to ci to pytanie przypomnę: "co takiego Netflix wyciągnął z serialu, czego brakuje albo jest źle realizowane w książkach."

odpowiadasz, czy dalej będziesz robił fikołki?
@Kroledyp: czekaj #!$%@? xD Dodajesz komentarz pod wpisem z memem.

Zamiast jakiejkolwiek dyskusji to zaczynasz od ad personam (90% z was tutaj książkę to widziało na półce w empiku) oraz budujesz chochoła ( cały problem bo porównujecie serial do gry).

serial jest gównem bo książka jest przereklamowanym przez Polaków którzy znają świat tylko z gry gównem, Netflix i tak dużo z tego gniota wyciągnął

Tutaj powtórka z rozrywki. Jakieś tezy, gdzie
@advert: twoja stara jak była u mnie mówiła zupełnie co innego xD, elo
Dobra idź sobie bronić książki gdzie indziej i nie odpisuj mi już nie chce mi się z tobą serio gadać
a mi odpowiesz? (


@fajny_kapelusz: Tak, zwyczajnie uważam że za bardzo się czepiacie każdego szczegółu, połowa tagu zawalona płaczem że ktoś ma złe uszy ktoś inny złe zmarszczki, serial idealny nie jest. Zrobiony dla mas ale tragedii też nie ma i właściwie płacz jest tylko w Polsce