Wpis z mikrobloga

Po latach zdziadziałeś identycznie jak pokolenie naszych starych, możesz czuć się dumny


@nocozrobisznicniezrobisz: No tak, jest też mniej agresji w młodszym pokoleniu, może większy ciąg na kasę co jest minusem ale ogólnie sporo ogarniętych młodych osób, które chcą się rozwijać. Tylko to zależy od społeczeństwa- moim zdaniem w takim UK młodsze pokolenia są coraz gorsze.
@milymirek: tych dzisiejszych rodziców wychowały stare hipisiaki, Owsiki z róbta co chceta.

Nie chce mi się pisać do każdego z osobna ale prawda jest że każde pokolenie tak mówi. I ma rację. Staczamy się po równi pochyłej od I WŚ.

@maystaa: "przemoc zła"
Otóż nie. Dziecko musi poznać co jest dobre a co złe. Dzieci to nie dorośli, niektórych koncepcji nie wytłumaczysz na logikę bo dziecko ma nie rozwinięty do
@Mikiedbp: @Wodejka: Dostawałem #!$%@? i wiem, że to złe, bo sam nie raz komuś dotkliwie #!$%@?łem na imprezie w wyniku jakiejś kłótni. Ale widzę też młodych ludzi, których przyjmuję do pracy i jest tragedia, ludzie kompletnie nieprzystosowani do życia i bojący się własnego cienia.