Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#anonekrandkuje

po krotkiej rozmowie na tinderze (gdzie wyznala mi ze ciezko jej znalezc kogolwiek na cokolwiek) umowilismy sie spotkanie nastepnego dnia, ale przed spotkaniem stwierdzila, ze sie zle czuje i zghostowala mnie. chyba tylko dlatego, ze pisalem jej o jakichs memach? co jest, ehh

#przegryw #zwiazki #tinder #logikarozowychpaskow #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61bdf826ddfc93000ae07f43
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
#anonekrandkuje

po krotkiej rozm...

źródło: comment_1639859348W3D7dRadLXuPpxZiKbGexU.jpg

Pobierz
  • 11
OP: >bo znowu robisz to samo, dziecinnie gadasz z tymi typiarami i biorą cię za niedojrzałego ¯_(ツ)_/¯ Weź te memiki ze zwierzątkami zostaw na późniejszy etap znajomości i nie używaj słowa wholesome
@NietuzinkowaFranca: nie rozmawialem tylko o tych memach. o roznych rzeczach, tylko jakos rozmowa zeszla na to. widocznie lepiej w ogole nie wspominac o tym bo to odstrasza.

zorientowała się że umawia się z nią mentalny gimbus

@sberatel:
AnonimoweMirkoWyznania - OP: >bo znowu robisz to samo, dziecinnie gadasz z tymi typia...

źródło: comment_1639863978G93WE41NZSLAKGPpiucrVQ.jpg

Pobierz
NietuzinkowaFranca: @Kazadum:

przeciez jego teks jest po prawej stronie xd


Wiem, ale ona mu odpowiadała na coś, co wcześniej napisał. Zresztą przejrzyj sobie tag #anonekrandkuje, to zobaczysz, że to on ciągle używa tego zwrotu.

Opie, musisz wyglądać dobrze, skoro masz dużo par i te laski z tobą piszą. Czemu cię później olewają? Dlatego, że piszesz w sposób dziecinny. Nie wiem, ile masz lat, ale zachowuj się dojrzalej. Memy są
OP: >Opie, musisz wyglądać dobrze, skoro masz dużo par i te laski z tobą piszą. Czemu cię później olewają? Dlatego, że piszesz w sposób dziecinny. Nie wiem, ile masz lat, ale zachowuj się dojrzalej. Memy są ok, ale z umiarem i nie na zasadzie zawalania laski obrazkami ze słodkimi zwierzątkami. Tak samo jak cię jakaś wystawia - nie dopytuj, nie wysylaj smutnych minek. Podchodź do tego bardziej na chłodno, a nie