Wpis z mikrobloga

@Morenk4: Może wyjaśnienie dla osób "nie w temacie": To, że Kuzyni się emocjonują jest naprawdę ok. Problem jednak ich polega na tym, że wyjątkowo często popełniają niemiłosierne błędy w ogarnięciu tego, co właściwie dzieje się na torze (w szczególności jeżeli dzieje się wiele i więcej niż tylko pomiędzy dwoma bolidami w danym momencie).
W wyjątkowej kontrze do nich jest Pan Redaktor S. - bez którego ciężko sobie wyobrazić jakąkolwiek polską relację
@mck95: Ojj, nie do końca zgadzam się - Pan Redaktor S. też potrafić przekazać emocje i na pewno lepiej skomentowałby to niż Borowczyk (który też wyjątkowo to "przespał").
Natomiast nie umniejszam zasług Kuzynom za komentarz jednego/ostatniego okrążenia w sezonie - zmierzam jednak do tego, że powinniśmy ich oceniać za całokształt, a nie tylko przez pryzmat pojedynczych wzlotów.
To trochę jak zachwycanie się Russellem za wyniki w kwalifikacjach. ( ͡º ͜
@K1414: problem jest taki, że nie wiele mamy specjalistów, którzy przez cały wyścig potrafią ogarnąć to co się dzieje na torze. Boro w tej kwestii wcale lepszy nie jest.
Chyba tylko redaktor S. jest tutaj wyjątkiem, ale on jest w innej lidze jeśli chodzi o f1.
@mck95: wg mnie Sokól nie jest od tego żeby komentować wyścig. Komentatorów jest dwóch: jeden to typowy sprawozdawca, który mówi o tym co się dzieje na torze, a drugi to specjalista który przytacza statystyki, mówi o technice itp. Jako sprawozdawca Gąsior dobrze się sprawdza, bo potrafi przekazać emocje, choć wkurza mnie, że zbyt często się powtarza (np. na ostatnim okrążeniu powiedział ze 3 razy że to będzie "okrążenie walki"), co do
@Morenk4: Nie no jednak CO TAM SIĘ DZIEJE TO VALTERI BOTTAS powinno być na drugim miejscu, kontrowersje może budzić też fakt rozdzielenia tego i GROŻAN WYPRZEDZA MAGNUSSENA, ale jestem w stanie to zaakceptować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A tak serio to zajebista robota, fajnie że pamiętałaś o Hiszpanii 2016, bo to zapomniany i bardzo mocno niedoceniany brylant w ich CV (podejrzewam że tag mógł wtedy jeszcze po
@Szczurzewski: ale tak obiektywnie patrząc to 2 i 3 jest właśnie bardzo fajnie skomentowane. Był emocjonujący moment wyścigu, czuć emocje, nie ma jakichś strasznych błędów. Jak dla mnie ten sam poziom co nr 1, tylko ostatnie okrążenie z abu zabi się wszystkim teraz dobrze kojarzy ze względu na zwycięstwo Maksa.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dzana: Boro wcześniej komentował wyścig F2, więc emocje danego dnia mógł już wyczerpać. Gdyby ten drugi komentator Polsatu nie był taki przymulony, to Boro też inaczej by komentował.
Zauważyłem też że na Polsacie głos Boro brzmi płasko, bez basów. Na Eleven fajniej się go słucha.