Wpis z mikrobloga

Przyszła kolej na mnie aby pochwalić się tegoroczną #wykopaka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To mój pierwszy udział w tej zabawie, ale jestem bardzo mile zaskoczony.
Moim Mikołajem okazał się być Mirek @bartes9 który z pomysłami na prezent trafił idealnie.
Paczka dotarła do paczkomatu dziś rano, ale dopiero wieczorem po pracy mogłem ją odebrać, także cały dzień minął na niecierpliwym oczekiwaniu do końca pracy.
Wykopaka w formie lite w której nie jest wymagany list, mimo to otrzymałem go (odręcznie napisany) co bardzo doceniam, fajnie się czytało miłe słowa od nieznajomej osoby.
Obawiałeś się, że piwo może być nietrafione - niepotrzebnie.
W planach było aby zachować je na później, jednak to, że paczka spędziła cały dzień w paczkomacie ma swoje plusy - piwerko było tak schłodzone, że szkoda byłoby go nie wypić od razu - Twoje zdrowie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Degustacja udana i to chyba jeden z lepszych kwasów jakie piłem, a piłem ich już całkiem sporo.
Własna uprawa papryczek to kolejny zajebisty pomysł - kiedyś próbowałem coś tam z ogrodnictwem, co prawda nie były to papryczki a inne rośliny więc jakieś doświadczenie jest, mam nadzieję, że się uda i w przyszłym roku coś z tego będzie.
Bardzo doceniam również ziarna kawy z rodzinnej palarni o której wspomniałeś w liście - planuję w przyszłym roku zakupić jakiś porządny ekspres do kawy, także z degustacją chyba się wstrzymam.
Wlepy klawiaturowe #jeszczedobry na pewno wykorzystam (nawet kiedyś zastanawiałem się czy ich nie kupić) i może faktycznie wstrzymam się z wymianą mojego obecnego telefonu (też Oneplusa ( ͡° ͜ʖ ͡°)) oklejając go takim wlepem.

Ciekawe w ogóle jest to, jak @wykoPAKA losuje pary do zabawy.
Jeśli było tak jak to opisane w regulaminie, czyli w sposób całkowicie losowy, to jest to niezły przypadek :)
Okazało się bowiem, że z Mirkiem dzieli nas ok. 40km, a ciekawostka nr 2 jest taka: w przyszłym roku z żoną kupujemy mieszkanie i wyprowadzamy się od teściów do miejscowości, gdzie będzie nas dzielić ok. 30km.
Także na pewno zgadamy się kiedyś na piwo tak jak zaproponowałeś Mireczku :D

Dziękuję za fajną paczkę i pozdrowienia dla Ciebie i #rozowypasek - możesz przekazać, że pomysł z kawą udany. :)
PS. Udało się rozczytać, PDF nie będzie potrzebny, choć momentami żona pomagała mi w rozszyfrowaniu :D

#pokapake
mandamin - Przyszła kolej na mnie aby pochwalić się tegoroczną #wykopaka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
...

źródło: comment_1639769955QHw7HpV4quz30XDDZXidus.jpg

Pobierz
  • 3