Wpis z mikrobloga

no zaraz nie wytrzymie, chciałem jak prawdziwy polak przycebulić i kupić netfixa z Turcji i jest problem. Loguje się przez Tora na tureckiego netflixa wybieram pakiet i nie chce przyjąć tureckiej karty podarunkowej, po ip pokazuje lokalizację na turcję, karta jest okej sprawdzona przez support netflixa. Ktoś miał podobny problem czy tylko ja jak próbuję przycebulić to u mnie nigdy nic nie działa? (,)
#netflix #turcja #pepper #cebuladeals
  • 17
@Lapidarny: coś wymyślę nie jestem pierwszą cebulą co tego próbuje i jakoś idzie to ogarnąć support podpowiada żeby odczekać i próbować bo widzą że regiony się zgadzają a i kod nie jest trefny ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dejwi996: Ja mam u siebie podpiętą kartę Visa mBank i normalnie hula. Mam tak Netflixa od października jakoś i za listopad zapłaciłem około 15 złotych za średni pakiet xD

Teraz przy spadku liry będzie jeszcze mniej.

A jeszcze wracając od problemu, to miałeś pierwszy miesiąc normalnie w Polsce? Bo to jest chyba warunek, żeby dało się wziąć Netflixa z Turcji. Najpierw kupujesz pakiet w Polsce. Potem możesz anulować, żeby nie pobrało
@Masterpolska94: czy wiesz jeśli mam teraz tureckie konto na karty podarunkowe, to po wykorzystaniu środków, mogę jakoś "wrócić" na miesiąc do polskiego netflixa, dodac kartę i potem znów wrócić na turecki abonament?
@kajasia: Nigdy przez to nie przechodziłem, ale wydaje mi się, że wystarczy anulować abonament i po wygaśnięciu na polskim IP dodać kartę albo wybrać plan.

Spróbuj ewentualnie jeszcze teraz dodać polską kartę. Może przejdzie bez problemu, a jak nie to zostaje czekać bądź stworzyć nowe konto.