Wpis z mikrobloga

@Voltix: wlasnie nie wiem, ludzie pisza ze uzywali NHS testy i przeszli na lotnisku, ale numery testow trzeba podac na formie przed wyjazdem i zastanawiam sie czy jak zrobie test z NHSu to jaki numer wpisac na formie
@Januszka: jak na lotnisku w PL mozesz robic testy przed kontrola to bym ryzykowal ( nie wszystkie lotniska). Chyba ze Ci sie spieszy to bym kupil ( moze byc setki takich osob i nagle zmienia zdanie )
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Januszka: z twojego wpisu wynika, że chcesz użyć testu z NHS jak day 2 test. A to nie przejdzie, bo musi być wcześniej kupiony pcr.
Test z NHS przechodzi lecąc do polski jako test przed przylotem.
@paniczhrabi: uk -> pl - zarejestruje darmowy test z nhsu
pl -> uk zarejestruje darmowy z nhsu przed wylotem do uk, no i mam stary test pcr ktory mi zostal z ostatniej podrozy, tylko ze zamiast na dzien 2 to jest na dzien 8 i tak sie zastanawiam czy go nie uzyc jako na dzien 2 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Januszka: wiesz że te testy pcr niczym się nie różnią pomimo że jest napisane na nich że dzien 2,5,8 ? Nie zarejestrujesz darmowki z nhs płytkowej na powrót do UK. Użyj tego testu pcr co ci został a w plf podaj jego nr ref
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Januszka: polska karta lokalizacyjna nie ma miejsca na wpisanie numeru testu.
Co do powrotu na teście z NHS to nie wiem, może ktoś z głupa zapytać jak zrobiłeś angielski test w Polsce. Ja latam na przerobionych datach testu z polskiego szpitala.