Wpis z mikrobloga

Półtora miesięca temu wyjechałem tym oto #audi a5 z salonu. Dwa dni później stuknął mi w jego bok pan zza wschodniej granicy. Dziś w końcu odebrałem z ASO #zielonagora. Półtora miesiąca użerania się z ubezpieczycielem, serwisem itd. Karma za wszystkie złe uczynki wróciła. Ale w końcu jest. Idę pić.

#pokazauto #motoryzacja #samochody #auto #chwalesie #zalesie
Draay - Półtora miesięca temu wyjechałem tym oto #audi a5 z salonu. Dwa dni później s...

źródło: comment_1639738163jTB8hrX1Ufcp05WDx2EJ5I.jpg

Pobierz
  • 103
Pewnie takie że chłop ze wschodu jedynie jakie ubezpieczenie miał to ubezpieczenie od deportacji.


@McKeyPL:
przecież nawet jak nie masz OC i zrobisz szkodę, to wypłaca to UFG i potem cię ściga

to nie jest tak, że jak ktoś nie ma ubezpieczenia to zostajesz z ręką w nocniku xD

gdyby ktoś był ciekaw( ͡º ͜ʖ͡º)
https://zielonagora.naszemiasto.pl/zderzenie-aut-w-poblizu-kauflandu-w-zielonej-gorze-jedno-z/ar/c16-8477437
@Draay: szczerze współczuje bo prawdopodobnie nawet nie będziesz czuł że z autem jest coś nie tak. Miałem taką sytuację ze służbowym SQ5. Auto jak miało pół roku dostało podobny strzał, ubezpieczyciel przepychał się z Audi przez dłuższy czas o zakres robót a w tym czasie firma kupiła drugi taki sam. Ten trafiony po naprawie miał iść do kogoś innego. Finalnie po pół roku jak go naprawili to miałem okazje jeździć na
@bidzej:

mmm 4.5 litra... a nie, czekaj, R4 2.0

Właśnie o to chodzi. Tak jak wciskanie s line czy m paków. Normalnie takie cyferki oznaczają pojemność albo moc. Lepiej wygląda 35 niż 1.4( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Draay: szczerze współczuje bo prawdopodobnie nawet nie będziesz czuł że z autem jest coś nie tak. Miałem taką sytuację ze służbowym SQ5. Auto jak miało pół roku dostało podobny strzał, ubezpieczyciel przepychał się z Audi przez dłuższy czas o zakres robót a w tym czasie firma kupiła drugi taki sam. Ten trafiony po naprawie miał iść do kogoś innego. Finalnie po pół roku jak go naprawili to miałem okazje jeździć na
trzeba mieć odrobinkę pojęcia o motoryzacji by wiedzieć, że praktycznie wszystko wychodzi na Europę w 4 cylindrach (plus minus dwa). Tak jak BMW 530 to też już 4 cylindry. A m550d ma 3 litry pojemności. To może chociaż Mercedes. No też nie A45 AMG to nadal 2 litry pojemności.


@jariosalieri: tak się składa, że trochę tego pojęcia jednak mam i to wiem. Tyle tylko, że chociażby w przypadku BMW i Mercedesa
@KeepCalm: Ogólne spasowanie niektórych elementów, trzeszczenie wnętrza, dziwna praca skrzyni na zimnym silniku. Takie irytujące drobiazgi które w aucie nienaprawianym nie występują. I to przy tym że przed odbiorem robili 2 razy poprawki bo nie chcieliśmy tego auta odebrać tak jak je chcieli oddać jako "zrobione".