Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bavool: z tyłu naczepy po stronie kierowcy masz taka wajchę i guziki. Jeden z nim to hamulec "ręczny". Jak go pociagniesz to zablokujesz wszystkie koła w naczepie( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@bavool: nie wiem w jakich okolicznościach to zastawienie nastąpiło i nie chcę tu nikogo bronić, ale kto jeździł czymś większym niż osobówką potrafi sobie wyobrazić, że czasem nie ma wyboru jak wjechać na skrzyżowanie w ten sposób, bo nigdy nie przejedziesz, to samo dotyczy autobusów w mieście

np przed tym tirem jest korek, stoi on przed sygnalizatorem i czeka na miejsce, zapala się czerwone dla niego, droga poprzeczna ma zielone, ruszają
  • Odpowiedz
@bavool: Dorośniesz, może jakimś cudem zrobisz prawko to zrozumiesz że nie wszystko na drodze wychodzi tak jak tobie się wydaje. Błędów nie popełnia tylko ten, kto nic nie robi.
  • Odpowiedz
  • 1
@Bomfastic wczoraj miałem taką sytuację. Bremen, korek od świateł do świateł, co zapala się zielone to nie mogę ruszyć bo na wprost stoją auta za pasami, nie wjadę przed pasy bo zablokuje skrzyżowanie a z lewego pasa za każdym razem wbija się osobówka na mój pas przed to przejście dla pieszych. Stal bym tam do rana. Wjechałem może nie tak jak ten na zdjęciu ale do połowy pasów tak. W takiej sytuacji
  • Odpowiedz
@bavool: nie chce bronic kierowcy ale niech pierwszy rzuci kamien kto nie stal osobowka na pasach bo typ przed toba nagle coś odwalił. Polecam plan Jana Pawła we Wrocławiu tam masz poziom Expert
  • Odpowiedz