Wpis z mikrobloga

@ElCidX: dobre auto ale nie da się go kupić na otomoto 5-10 ogłoszeń w całym kraju, jak jest sprawna sztuka to schodzi tego samego dnia co wystawiona, jedynie ściągać z holandii, francji lub niemiec.

Baterii się nie bój - chodź przy zakupie oczywiście dokładnie ją warto przetestować, bo jeśli ktoś sprzedaje hybrydowe auto to zapewne dlatego, że ma świadomość kończącej się baterii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Bodajże
L.....t - @ElCidX: dobre auto ale nie da się go kupić na otomoto 5-10 ogłoszeń w cały...

źródło: comment_16396912037ZlKO7Hy7AaKwgsi263dsd.jpg

Pobierz
@ElCidX: zimą więcej, generalnie dopóki się nie rozgrzeje silnik to dosyć dużo , jak zresetowałem i kilka dni tylko 2-3 km odcinki robiłem to 7,4L pokazało, ale to w każdym aucie tak jest, ze dopóki silnik się nie nagrzeje to wzbogacona mieszanka i większe spalanie. Jak się rozgrzeje silnik i na tym rozgrzanym już się jeździ to po przejechaniu w mieście 30-40km mam zwykle średnią w okolicy 5,5L, jak było 15
@LuxEtClamabunt: producent deklarował 4litry na 100km . Taki wynik astra 1.6 czy golf 1.6 też idzie zrobić.


@trzaichlac69: No i 4 litry da się osiągnąć, ale nie zimą (w sensie z temperaturą poniżej zera) i nie w korkach, wszystyko zależy od tego po jakich drogach się jeździ, a, że we Wrocławiu zakorkowane są prawie wszystkie drogi to spalanie jest jakie jest. Miałem wcześniej o 400kg lżejszą i pół metra krótszą