Wpis z mikrobloga

Czemu wszyscy się tak rzucili na tego Kyurema?
Pierwszy dzień Eventu a ja już dostałem chyba z pięć zapro
Nie lepiej zostawić Raid Passy jak wyjdzie w wersji Black/ White, które według gohub będą miały w ataku o 64pkt więcej?
#pokemongo
  • 13
@syenne: może jeśli chodzi XL Candy to tak, ale jeśli chodzi o zwykłe, to Rare Candy są łatwiej dostępne

@KyloW13: nie rozumiem tych osób które robią po kilkanaście, kilkadziesiąt raidów żeby zdobyć shiny, ja mam podejście "trafi się shiny spoko, a jak nie to tragedii nie ma"

@HaczuPikczu: Na razie nie wiadomo kiedy się pojawi, ale kiedyś na pewno :)
Nie chcę myśleć, jaki byłby shitstorm gdyby wypuścili w
@syenne: spokojnie, nie mam o to bólu tyłka, tylko tak się zastanawiam skąd taka popularność tego poka :)
Imo Zekrom i Reshiram były bardziej przydatne na rajdy, a Kyurem to taki sobie, jeśli chodzi o lodowe to i tak Mamoswine aka "dragon slayer" jest lepszy :)
@Kameishi Candy, XL candy, pierwszy raz jest shiny, a ludzie lubią poszukiwać tak zwanych shundo (100iv+shiny). No i w przyszłości Kyurem będzie miał wersję White oraz Black Kyurem, a one będą dużo, dużo lepsze.
@Kameishi: chyba są tego dwa możliwe powody. Po pierwsze nie wiemy, jak będą działały wersje Black i White. Być może będzie, jak z Hoopą, tzn. będzie jakiś przycisk z 'change form' i będzie on wymagał candy. Ludzie różnie spekulują. Np. że Black Kyurem będzie wymagał candy Zekroma, a White Reshirama plus stardust oczywiście. Ale może będzie wymagał też candy Kyurema? A nawet jeśli nie, to do takiej zmiany formy warto mieć
@Kameishi: wydaje mi się, że nawet jeśli dadzą Kyremowi możliwość zmiany formy, to kasa i tak im sie będzie zgadzać. I tak trzeba będzie poraidować po cuksy do Kyurema albo dobre IV, a także po candy do Zekroma i Reshirama, jeśli będą potrzebne do zmiany formy. Myślę, że pójdzie to w te strone, ale też bym sie zbytnio nie napalał, bo pewnie z rok na to poczekamy :-P. A przynajmniej tak
@Kameishi: Odnośnie shiny huntingu to mam takie samo podejście jak Ty - wpadnie to fajnie, ale nie będę się uganiał za jakimś pokiem.
Jedyne co mnie skusiło to była afroamerykańska Rayquaza w 2019 roku - ją musiałem mieć i siadła chyba po jakichś 15 rajdach :D

A co do shiny hunterów to dla mnie spoko, że są takie osoby, przynajmniej zawsze jest z kim rajd zrobić ;)