Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@chlorowodor: Miałem to. Poszedł to koszar i stoi razem z Ramoną i robotnikami. A ten Soll czy jak mu tam, to tylko mi mowi ze moze bym załatwiłsprawę z robotnikami. Przejrzałem cały dziennik i ewidentnie bug bo wszystko mam prawidlowo. Próbowałem z wszystkimi w koszarach gadac.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tami: wchodząc do koszar łapie skrypt gdzie gość się kapuje że go prowadzisz. Mi się nie złapał na początku i też stali, przebiegłem się z nim spowrotem przed wejście i chwycilo
@Merdion: No stanął przed koszarami, coś tam gadał w stylu ,, juz rozumiem gdzie nie prowadzisz, do koszar!!!" ale go przekonałem i pobiegł dalej. Stoi tam gdzie dowódca straży z resztą poszkodowanych. Próbowałem na F8 wyleciec nim z budynku i po wejsciu w postać Marvina ten NPC z automatu wbiega do dowódcy straży i zajmuje pozycje, bez opcji dialogowych. Już za daleko doszedłem z innymi questami więc pewnie oleje tego.
@Merdion swoja droga to ten dowódca straży przesiaduje na pietrze we fotelu cały dzien a wczesniej zawsze byl na dole. Chyba od momentu jak zostałem strażnikiem ale głowy nie dam. Może tu leży problem i zadanie da się ukończyć przed zostaniem strażnikiem tylko, gdy urzęduje na parterze swojej kwatery. Może jutro pokombinuje i spróbuje jakoś go na parter przenieść i się dialog odpali.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tami: jestem strażnikiem i wtedy robiłem to zadanie, w pewnych godzinach przesiaduje na górze w pewnych na dole z tego co zauważyłem ale zazwyczaj większość czasu jest na dole