Wpis z mikrobloga

Problem polega na tym, że jak włączam tv pilotem z #mibox to telewizor włącza się, podwórka matryce ale nie ma obrazu. Włączanie i włączanie nic nie daje. Natomiast jak odłącze tv z prądu i włączę pilotem, i z poziomu menu tv przejdę na wyjście HDMI podpięte do miboxa wszystko działa aż miło. Po wyłączeniu tv i ponownym włączeniu nie włącza się już nawet menu tv. TV przestał też reagować na niektóre przyciski pilota. Dioda sygnalizuje odebranie sygnału, ale nic dwie nie dzieje. Ktoś coś?

#telewizory #philips #serwis #androidtv #rtveuro #xiaomi
Pobierz skar - Problem polega na tym, że jak włączam tv pilotem z #mibox to telewizor włącza ...
źródło: comment_1639500300QNyl1hPk2ZFC6k6x0Y4sV7.jpg
  • 6
@airflame wylaczlem tv, odłączyłem kibica i po włączeniu znowu to samo, matryca podświetlona, natomiast nic się dalej nie dzieje. Próbowałem też pilotem w telefonie, telewizor reaguje tylko na niektóre komendy. Reset softa z poziomu ustawień też nie pomógł.
@airflame
@plonez80 problem leżał po stronie softu, wcześniej przywróciłem tv do ustawień fabrycznych, jednak to nie pomogło. Pomogła "reinstalacja telewizora" teraz działa jak należy. Dzięki Mirki