Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sradam: piękne kitku ʕʔ ja to totalnie nie ta strona Polski ale bym oba nawet wzięła ()
  • Odpowiedz
nie ma z tym aż takiego dużego problemu bo zawsze się ktoś znajdzie chętny, jak to na wsi


@sradam: I te koty na wsi żyją sobie po kilka lat na podwórku, jedzą resztki, chodzą zapchlone, a jak je coś rozjedzie lub zagryzie to się bierze kolejnego kotka, bo taki słodki... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Nie sterylizowanie zwierzaków to skrajna ignorancja i zezwolenie na ogrom cierpienia.

Wytnij ją.
  • Odpowiedz
koty to nie jest gatunek inwazyjny, a trzymanie ich całe życie w domu to dla nich tortura


@Glacial: Kot domowy, jak sama nazwa wskazuje jest zwierzęciem domowym. Od jakiś 10.000 lat. I jedyne bezpieczne dla niego miejsce jest właśnie w domu.
Torturą i znęcaniem się jest wypuszczanie ich na dwór, żeby masowo ginęły w męczarniach.
Jest gatunkiem obcym, który jest uznawany za szkodliwy wpływ człowieka na naturę. Jest odpowiedzialny za mordowanie
GregPelka - > koty to nie jest gatunek inwazyjny, a trzymanie ich całe życie w domu t...

źródło: comment_1639520485juS1ynCcAfTYHpNRldzHZk.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@sradam: też wrzucałem kitku do oddania z tych stron swego czasu, parę lajków, zero konkretów - życzę powodzenia w znalezieniu, bo jeden został zagryziony, drugi odratowany i dochodzi do siebie, nie wiedząc jeszcze co z nim dalej będzie - to moje było kilkutygodniowe - tylko nie oddawaj do okolicznych schronisk, jeśli chcesz, żeby przeżył
  • Odpowiedz