Wpis z mikrobloga

Straciłem węch w wyniku COVIDa i teraz mi powoli wraca i wygląda to tak że część zapachów czuję tak jak je zapamiętałem ale tak po walaszkowemu (tzn. na solidne 30%, jakby przez mgłę i często tylko przez kilka-kilkanaście sekund); niektórych nie czuję w ogóle (jakbym wąchał powietrze), a w niektórych czuję tylko niektóre nuty. Z tego ostatniego wychodzą ciekawe rzeczy, np. La Yuqawam to obecnie dla mnie 100% malinowy słodziak jakbym wąchał otwartą butelkę z picrela, bo nie czuję w nim zupełnie żadnej skóry xD
#perfumy
Pobierz Marmite - Straciłem węch w wyniku COVIDa i teraz mi powoli wraca i wygląda to tak że ...
źródło: comment_1639401849E7lXNpweJf5hCaePwajY2t.jpg
  • 15
@leopolis: trochę się boję właśnie że albo mi nie wróci w pełni, albo będzie trochę skrzywiony i będę czuć niefajne rzeczy ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale gdzieś czytałem że podobno anosmia w wyniku COVIDa powinna po max roku całkowicie ustąpić...
jak tanio puścisz to chcemy xD


@Eustachiusz: zapomnij, wszystkie unikaty i łakome kąski puszczę z zajebistą przebitką żeby załagodzić ból serca i dupy xD

jak już po tygodniu cokolwiek czujesz to się nie przejmuj. U mnie były 3 tygodnie totalnej anosmii i od tej pory wszystko czuję normalnie, tylko trochę słabiej


@Eustachiusz: oby. Trzymam kciuki żeby i tobie wróciło mireczku, toż to dla stałych bywalców tagu jedna z większych tragedii
Nawet jak nie zadziała to nie zaszkodzi


@mike_perfume: mnie zaszkodzi, za dużo cukrów prostych, zaburzy mi cały bilans kaloryczny ( ͡ ͜ʖ ͡) na razie jeszcze nie panikuję, bo coś tam wraca, zobaczymy jak to będzie się dalej rozwijać. Najwyżej wtedy zacznę sięgać po jakieś leczenie
@Marmite: @leopolis: @mike_perfume: Łącze się z Wami w bólu. Ja straciłem powonienie w miniony czwartek. Jedyna rzecz, którą wyczuwałem (jak przez mgłę) to perfumy Kerosene Sweetle Known. Dzisiaj mam wrażenie, że zaczynam wyczuwać (bardzo, bardzo delikatnie) inne zapachy perfum. Mam nadzieję, że idzie ku lepszemu :)
Jedyna rzecz, którą wyczuwałem (jak przez mgłę) to perfumy Kerosene Sweetle Known.


@ZnUrtem: z racji tego że to idealny zapach na święta a akurat zbliżają się święta, to wystarczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Straciłem węch na starcie wycieczki z koronawirusem
Poczym zaczął powoli wracać , niestety po 4 miesiącach jest coraz gorszej ... Perfurmy , redbull , paliwo , rum , coca cola o #!$%@? chyda , szlugi tez juz nie to co kiedyś , proszek do prania , mydło wszystko co chemiczne pachnie tak samo słodki ochydny smak ... Ogólnie wszystkie zapachy i smaki na minus , słabo ogólnie mam nadzieję że kiedyś wróci