Wpis z mikrobloga

@HPCC1A9F: Ten diagram jest bardzo podejrzany, zobacz jak dużo u nas jest czujników. Ja wiem, że z ogrzewaniem jest patologia ale nie jestem sobie w stanie wyobrazić, że tylko w Polsce, a poza granicami poradzili sobie z tym problemem. Może sobie tak poradzili, że czujniki stoją w czystych strefach, tak jak już i niektóre samorządy próbują. Już samo zagęszczenie tych czujników w PL mocno się wyróżnia na tle innych. Na oko
oddychanie takim powietrzem realnie skraca nasze życie o kilka lat, to jest skandal że o tym się nie mówi i po prostu przyjęliśmy to za norme


@Ascendant_: trzeba zrobić badania że skraca życie płodów to może się tym zajmą.
@HPCC1A9F: Ten diagram jest bardzo podejrzany, zobacz jak dużo u nas jest czujników. Ja wiem, że z ogrzewaniem jest patologia ale nie jestem sobie w stanie wyobrazić, że tylko w Polsce, a poza granicami poradzili sobie z tym problemem. Może sobie tak poradzili, że czujniki stoją w czystych strefach, tak jak już i niektóre samorządy próbują. Już samo zagęszczenie tych czujników w PL mocno się wyróżnia na tle innych. Na oko
No to jest w takim razie jakiś dramat.


@dybligliniaczek: jest dramat, ale rozłożony w czasie, więc pozbawiony emocji. Bez emocji nie ma uwagi mediów i wyborców. Emocje generuje aborcja, marsze ONRu czy migranci. Mimo, że te tematy nie mają wpływu na 95% obywateli to im poświęcają swoją uwagę. Jakość powietrza czy stan ochrony zdrowia nikogo tak na serio nie obchodzi.