Wpis z mikrobloga

@Laksa: Spróbuj skontaktować się np. z właścicielem Blue City w Stolicy i zapytaj czy Notino, któremu wynajmują lokal na pewno prowadzi legalny biznes, czy może sprzedaje oryginalne perfumy prosto z Los Ciganos.
  • Odpowiedz
@Laksa: Tak, zachowujemy się tak. A jak się zachowuje osoba, którą przerasta sprawdzenie prostej informacji w internecie czy na tagu? Może poprzestańmy na tym, że jest po prostu leniwa xD Wyobraź sobie, że to pytanie pojawia się na tagu co 2 dni. Dosłownie. Chciałoby ci się to oglądać? Bo pominąć ciężko, bo w oczach ludzi zorientowanych takie wpisy "otwierają nóż w kieszeni"

PS notino wcale nie jest takie tanie, są tańsze,
  • Odpowiedz
@Laksa: #!$%@? wi skąd maja, bo ceny nizsze niz u autoryzowanych dystrybutorów (sprzedaja taniej niz perfumerie kupują hurtem), ale zapachy są identyczne. Raz mi sie trafiło, że był troche inny ale ogólnie git
  • Odpowiedz
@vadtrex: tylko ja wiem w jakich cenach sephora kupowała perfumy (przynajmniej 2 lata temu) dlatego stąd mój komentarz, że nawet jakby sprzedawali bez swojej marży to i tak byłyby drozsze niz na notino. Nie zmienia to faktu że sam na notino czy na flaconi kupuje i tylko raz trafił się gorszy sort na XX zamówień
  • Odpowiedz