Wpis z mikrobloga

@nowekontobomoderacjaniepomaga: Swoja drogą to mam nieuzywana wlasnie taka antene jaka potrzebujesz, bo zrobilem ostanio instalacje na strychu, na multiswitchu. Chcesz, to Ci wysle paczkomatem, bez zadnych $$ jak bedziesz zadolowlony to oddasz co łaska, bo i tak wala mi sie po biurku. Moge podeslac zdjecia.

To ta, calkiem spoko opinie, ja tez bylem zadowolony:
https://www.mediaexpert.pl/telewizory-i-rtv/telewizja-dvb-t-i-satelitarna/anteny/antena-wewnetrzna-ofa-wzmocnienie-45db-z-automatyczn-regulacj-mocy


Pzdr
@inrain88 chyba nic z tego. Odblokować priv chyba da się tylko przez pełna wersję, a jak widzisz po nicku mam z tym problem.
Na starym nicku wymaga ode mnie hasła z Google Autenticator ale go nie akceptuje.
A teraz się okazuje, że na nowym nicku... Też wymaga hasła z Google Autenticator ale wyrzuca, że 'musisz najpierw aktywować ten sposób autoryzacji'
No nic. Trudno.
@nowekontobomoderacjaniepomaga: mam tv w salonie i kabel idzie na strych. Podpiałem na strychu antenę pokojową za 25 zł, bo tanio, telewizja głównie używana jak teściowa przyjeżdża :P i nie chciało mi się montować anteny na dachu. Dziwna sprawa, że raz do roku muszę kupić nową antenę bo stara przestaje działać, prawdopodobnie przez duże upały lub mrozy. Musiałem odpowiednio ustawić tzn przy małym okienku i właściwy kierunek. Do tego poczas złych warunków