Wpis z mikrobloga

@mapache właśnie widzę po zdjęciach, że tereny znane. Prawdę mówiąc to każdy teren jest dobry do trialu, wystarcza chęci i dobre towarzystwo. Nawet z synem potrafiłem iść do lasu i pół godziny pod górkę na Kijewie wjeżdżać ;-)

Prawdziwa zabawa zaczyna się na zawodach, bramki, czas i punktu! Jest moc ;-)

Zagraj się z chłopakami na grupie, zadaj pytanie i udaj się z nimi. Naprawdę w kupie siła, a frajda bez porównania.
KLIFord - @mapache właśnie widzę po zdjęciach, że tereny znane. Prawdę mówiąc to każd...

źródło: comment_1639166783SOOawmmnaftbWrswdibm1W.jpg

Pobierz
@dziadek15 jedno jak i drugie to sposób... Moim zdaniem są dwa sposoby na sprawdzenie czy Cię to kręci, na początku oczywiście wyjść na spotkanie do ludzi którzy bawią się RC i zobaczyć, dotknąć czy Ci się to spodoba i jaki kierunek, bo modeli sporo... Sam aktualnie ograniczyłem do 3... Do trialu terenówka, do ścigania się nisko przyklejony ziemi racing oraz do bashu czyli skakania i orania pola monster truck którym mogę syna
@dziadek15 ojej nie chcę robić reklam. Naprawdę dużo stron i dużo prywatnych już teraz znajomych po 5 latach RC nimi handluję, więc naprawdę pierwsze określ co Cię kręci a potem poszukamy co by Ci się mogło przydać ;-)
@KLIFord: ja zacząłem się rozglądać za jakąś tanizną do trialu żeby sprawdzi. Czy mojego syna to wciągnie. Możesz coś polecić tak do 600/700zł? Zależy mi żeby to był jakiś model w którym można cokolwiek zmieniać żeby pokazać młodemu z czym to się je.
Oczywiście używki wchodzą w grę.