Wpis z mikrobloga

@patalach Cloud znowu działa? Testowałem to na starym botknighcie w zeszłym roku i nagle pokasowali dużo ludzi i było jakieś zamieszanie na forum. Wypowiesz się nt. Star bota? Mam jeszcze cała masę ~100 knightow ;-)
  • Odpowiedz
@C13CH4N cloudbot póki co tylko dla "wybrańców", podobno testują wykrywalność. Starbota osobiście nie sprawdzałem, na discordzie clouda kilka osób wspominało i ponoć działa, nawet jakieś skrypty wrzucali.
  • Odpowiedz
@C13CH4N: @patalach:
Jakbym bocił sam healing to za to tez mass bany bana dają? Czy mass bany za huncenie na waypointach tylko? I czy mogą mi zbanować główne konto jak bym bocil charami na wirtualnej maszynie, z nie swojego IP. A swoim głównym tylko odbierał raz na tydzień loot poprzez rzucenie na ziemie (nie parcelem).
  • Odpowiedz
@stojam_obok nie ryzykowałbym dobrego konta dla samego healingu, prędzej czy później wpadniesz. Co innego macro na robienie w domu run, używanie exercise itp a co innego czytanie ekranu.
Jeśli logujesz bot chary z innego ip i nie robisz sobie przelewów, nie wysyłasz parceli tylko właśnie z ziemi podnosisz urobek to powinieneś być bezpieczny, sam tak zawsze robiłem i nigdy nie było problemu, nikogo też nie znam, kto by w ten sposób poleciał.
  • Odpowiedz