Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki.
Zastanawiam się nad jakimś boxem do tv, cos żeby fajnie działało kodi, netflix, hbo itd.
Widziałem u przyjaciela xiaomi mi box'a ale tam jest 2 gb ramu a chciałbym żeby sprzęt mógł dłużej sprawny poleżeć pod tv.
Myślałem nad h96 max plus ale nie wiem czy to się nada, macie cos wartego polecenia?
#iptv #kodi #kodiwpigulce
  • 23
@lebsky: moment, niby dlaczego sprzęt posiadający 2GB ramu miałby krócej sprawny poleżeć? Mam w domu Xiaomi Mi TV Box S 4K oraz Xiaomi Mi TV Stick. Box S 4K służy mi już 3 rok i działa elegancko nadal. Mi TV Stick dopiero mam rok ale również nie zauważyłem problemów z nim.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@lebsky: tyle ramu nie jest potrzebne ważny jest procek. Mam chińskiego boxa z 4GB ramu ale z prockiem RK i Play now tv box V2 i działa lepiej od tego pierwszego
@geuze: Rozmiar ekranu to nie rozdzielczość obrazu video. Owszem, te chińskie pudełka potrafią zdekodować obraz 4k ale jedynie z kodeka hevc h.265 z oczywistych względów.
Owszem, te chińskie pudełka potrafią zdekodować obraz 4k ale jedynie z kodeka hevc h.265 z oczywistych względów.


@wojciet: nie wiem jakie "chińskie pudełka" masz na myśli, mój firestick 4k łyka H264 w 4k bez problemu, poza tym zazwyczaj i tak 4k jest kodowane H.265