Wpis z mikrobloga

Mirki wczoraj czekając na tramwaj spotkała mnie trochę nieprzyjemna sytuacja...Na przystanku zjawił się jakiś koleś taki nie wiadomo czy naćpany czy pijany ale no ubrany bardzo niechlujnie i widać było że z nim coś jest nie tak... Być może bezdomny... Podszedł do mnie chcąc pieniędzy powiedziałem że nie mam to stał się nachalny zaczynając mnie dotykać i stając się dość agresywny popychając mnie a jako że nie jestem konfliktowy odszedłem to zaczął się widzierać na mnie że jestem "#!$%@?ą #!$%@?ą, cipą, #!$%@?" itd na szczęście podjechał tramwaj i nawet nie patrzyłem na numer tylko chciałem się zawinąć stamtąd (ludzie standard udają że nic nie widzą) ale pisze to po to nie żeby się żalić tylko wyobraźcie sobie gdybym on trafił na kogoś kto by mu krzywdę zrobił... Zgadnijcie kto byłby tym złym w oczach policji... Tak ten co stał spokojnie na przystanku! Ja nie jestem człowiekiem który nie kupi bezdomnemu bułki czy jedzenia ale coraz bardziej pokazują jacy są w praktyce!
#krakow #polska
  • 38
@wakxam
@hipokryzjawkutos
Kiedyś za rękę mnie szarpał jakiś menel, bo chciał szluga którego zwyczajnie nie miałem. Najpierw go odepchnąłem, ale zaczal trzymać mocniej. Chciałem bo jebnac w ryj i odejść, ale miał takie krosty na ryju i dziwne przebarwienia, że się bałem, że się przy okazji jakimś gównem zaraze.
Menel nie jest trudnym przeciwnikiem, te ciała są zdezelowane. Ale weź się lecz z #!$%@? wie czego, po jednym ciosie.¯_(ツ)_/¯
Dwa - jak
@diarrhoea: Dlatego ja zawsze jak mam możliwość odchodzę lub uciekam jeżeli mam możliwość, druga kwestia to nie był pijak mający 160 wzrostu tylko chłop dość nawet postawny ale albo naćpany albo pijany!
@Mikstolar: Nie słucham tych którzy mi mówią że miałem się z nim nawalać bo to by była ostatnia droga ale mnie zawsze uczono że jeżeli masz drogę ucieczki to uciekał i te słowa słyszałem od ludzi którzy trenują sztuki walki wiec...
@wakxam: Ten koleś był taki niższy? Z reklamówka? Często po karmelickiej chodzi taki typo i taki wysoki mega przecpany który gada sam do siebie. Ten niski zaczepia ludzi a potem wyzywa i obraza, ale raczej nie jest groźny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@skorpion666: Nawiązałem tutaj do ludzi bo często słyszę od ludzi czy to na jakiś forach pisząc co by nie zrobili z kims taki a prawda jest taka że 98% tych ludzi po prostu ucieka i nie oszukujmy się, nawet gdybym się z nim szarpał ludzie by udawali że to nie ich sprawa tylko podchodzili do tego egoistycznie...Nie oszukujmy się!
konto usunięte via otwarty_wykop_mobilny_v2
  • 0
@diarrhoea: a co może stracić? Pół życia byłem #!$%@?. #!$%@? w szkole, w życiu. Siedziałem cicho bo "ktoś odejdzie", ale po 20stce mi się przestawiło i wyrażam emocję. Gdy ktoś ma jakiś problem to reaguje zamiast siedzieć cicho.
@wakxam: bardzo dobra postawa. Lepiej nie robić sobie problemów i po prostu odejść - a nuż okazałoby się, że menel pod wpływem emocji wyciągnie schowaną za pazuchą kosę ¯\_(ツ)_/¯
@wakxam: dobrym sposobem jest nie dawanie pola do dyskusji: wgl nie patrzysz na zebraka, to istotne, zeby nie nawiazywac kontaktu wzrokowego tylko glosno i wyraznie mowisz: nie, nie dam, nie mam! Od razu jak tylko zaczynaja belkotac - trzeba przerwac. Jak dalej probuja, to juz tylko "nie".

A jak chcesz, zeby ktos zareagowal, to musisz glosno, wrecz ostentacyjnie: ale prosze mnie nie dotykac! Tak, zeby wszyscy wokol zauwazyli, ze cos sie
@wakxam: Dobrze zrobiłeś, jeżeli miałeś szanse odejść. Szarpanie się z przećpanym idiotą na przystanku moźe różnie się skończyć. A co jeźeli gość jest stałym elementem danej dzielnicy, a Ty chodzisz regularnie w tych rejonach.
@wakxam: czyli ty wybierasz najlepszą możliwość czyli ucieczkę, ale wymagasz od ludzi na przystanku żeby "zajęli" się menelem? XD poza tym wnioskuję, że jesteś młodym/w sile wieku mężczyzna i kto miał Ci ruszyć na ratunek w konfrontacji z menelem? Ta starsza pani wracająca z siatami ze sklepu, matka odprowadzająca dziecko do szkoly czy licealistka czekająca na tramwaj?
lepiej stracić niż żyć pod kamieniem


@porterhouse: Pick your battles - słyszałeś taką frazę? Serio uważasz, że lepiej stracić życie dostając kosę od randomowego menela niż się od niego po prostu oddalić?

Generalnie bójka w wieku dorosłym jest kompletnie bez sensu jeśli nie jest absolutnie konieczna. Wygrasz, tracisz czas na tłumaczenie się przed policją/sędzią/etc. Przegrasz - stracisz zdrowie, być może życie, na pewno kupę czasu. Bić się tylko dlatego, że jakiś