Wpis z mikrobloga

@pivosh92: @pivosh92: Wiem, że na te Diory jest mocny hejt ale Savage Parfum dostałem (są zdecydowanie lepsze od EDT i EDP) a Elixiry przyszły mi dzisiaj z Flaconi - moim zdaniem pachną bardzo dobrze a dorwałem je za 370 zł na stealu - za regularną cenę czyli ponad 600 zł bym oczywiście nie kupił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@pivosh92: Z tym się zgadzam, chciałem edytować post ale nie dało się wiec dodałem jeszcze raz - w normalnej cenie bym nie kupił absolutnie. Aczkolwiek ostatnio w sephorze jak kupowałem perfumy na prezent dla różowego to widziałem mnóstwo osób, którym to zostało wciśnięte za 650 zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Lincoln_Lawyer: warto było brać elixir mając sosydża? Dla mnie to zbyt podobne zeby kupić oba. Tylko sie nie rozkręcaj z zakupamj bo skonczysz jak ja. Tez zaczynalem od "400zl to max co mogę dac za flakon"
@Lincoln_Lawyer: nie mówię, że są takie same bądź tez złe. Sam mam edt bo dostałem od różowej na urodziny. Porostu mi byłoby szkoda kupić drugi dosyć podobny zaoach i wybrałbym cos innego. Jak sue TF podoba? Sam myślę nad zakupem
@Bonsoul: Tom Ford jeżeli chodzi o zapach to super, dla mnie pachnie identycznie jak obierane w święta mandarynki. Jeżeli chodzi natomiast o projekcje i utrzymywanie się na skórze to już nie jest tak super. Mi się udało wyrwać 100 ml za lekko ponad 500 zł (cena regularna około 1300 zł) z uwagi na likwidacje sephory w moim mieście. W cenie regularnej bym nie kupił. Nie opłaca się.
@Lordon: Armani moim zdaniem klasyk, zapach mi się podoba ale nie jest to jakaś bardzo wyszukana receptura. Tom Ford zapach mega fajny ale projekcja i trwałość średnia. To najbardziej po prawej to Rasasi LaYuqawam - najlepsze z tego zestawienia aczkolwiek zapach nie każdemu podejdzie bo to taka skóra z maliną.